Семінар від активістів A21 у Івано-Франківську

Share

erXAthAe-IQ

Єдине, що потрібно для тріумфу зла – це щоб хороші люди нічого не робили

Едмунд Берк

27 лютого о 13:30 у ПНУ імені Василя Стефаника (Шевченка, 82, економічний факультет, ауд. .01) відбудеться Семінар від активістів Кампанії А21 присвяченій темі боротьбі з торгівлею людьми.

Коли стикаєшся з жахливою статистикою щодо торгівлі людьми, легко погодитися з тим фактом, що «хтось повинен щось зробити». Кампанія А21 була народжена, коли було прийнято рішення підняти наші руки і стати цим «кимось». Це було рішення звичайних людей, які вирішили взяти на себе відповідальність щодо проблеми торгівлі людьми.

У середу (27.02.2013) активісти А21 проведуть семінар який буде стосуватися проблем торгівлі людьми. На заході можна буде послухати інформацію про поняття “торгівля людьми”, “не дуже веселу” статистику (у світі та Україні, зокрема), про форми експлуацїї, способи вербування та головне – рекомендації та способи боротьби із работоргівлею.

Не будь байдужим, долучайся. Адже ніколи не знаєш, що може статися з тобою чи твоїми близькими при банальному літньому відпочинку за кордоном…

Ініціаторами і координаторами заходу в Івано-Франківську, виступає Івано-Франківський осередок Всеукраїнської молодіжної організації «Фундація Регіональних Ініціатив»

Детальнішу інформацію про рух А21 можна дізнатися на офіційній сторінці.

Залишити відповідь