Черкаська фрішниця примножує добре і прекрасне власними книгами

Share

Творчий вечір-презентація Оксани Галаєвої, голови черкаського осередку «ФРІ», відбувся у книгарні «Буквиця». У рамках Мистецького марафону, що триває в Черкасах із осені, молода письменниця презентувала три поетичні збірки («Ієрогліфи тиші», «Коралові рими (рифи)», «Вітражі» та літературознавчі дослідження «Магія образного слова».

Із усіма присутніми вона ділилася не тільки «риморимами» своєї поезії, а передусім часточкою своєї душі, бо інакше, на переконання Оксани Галаєвої, поезії не буває. Її творчий світ дивує несподіваними образними знахідками, грою слів і звуків та вражає розмаїттям інтерпретацій. Очевидно, завдяки тривалому досвіду спілкування з малечею та інтересам у галузі психології і лінгвістики Оксанина поезія несподіваним чином поєднує дитячий наїв і філософські пошуки.

А от проза її проста і добра. Переважно це повчальні казки для дітей, і Оксана потішила своїх шанувальників, тим паче, що серед відвідувачів була і «цільова аудиторія».

Присутні на презентації мали змогу побачити і результат творчих пошуків письменниці у жанрі відеопоезії. А крім цього – насолодитися безпосереднім спілкуванням з авторкою.

Залишити відповідь