Спростування інформації про вихід представника ФРІ зі складу Молодіжної ради при Кабміні

Share

Інформація про нібито вихід представника ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” Ярослава Мелеха зі складу Молодіжної ради при Кабінеті Міністрів України не має під собою жодних підстав. Це повідомлення є інформаційною провокацією, спрямованою проти оновленого після доопрацювання громадськості законопроекту “Про вищу освіту”, який 3 грудня був схвалений на засіданні Уряду.

Представники ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” впродовж тривалого часу спільно з партнерськими організаціями беруть активну участь в обговоренні та підготовці даного законопроекту. Його текст в цілому відповідає ключовим вимогам молоді. Тому ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” підтримує схвалений Кабміном текст законопроекту як прийнятний для голосування у першому читанні.

ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” вимагає від усіх засобів масової інформації, які поширили неправдиву інформацію, опублікувати її спростування. Нам дуже прикро, що такі сайти, як ZIK.UA та LB.UA, припустилися такої кричущої непрофесійності у своїй роботі.

Голова ВМГО “ФРІ”, Євген Демченко,
+380664296278

Коментарі щодо законопроекту “Про вищу освіту”: Антон Делікатний, +380956051563

Залишити відповідь