Перша ФРІ-школа в Чернівцях пройшла успішно!

Share

1-2 грудня у місті Чернівці було проведено дводенну Фрі-школу «Крок до лідерства». В ній взяли участь близько двадцяти учасників та шість тренерів. За ці неймовірно насичені два дні учасники та всі бажаючі мали можливість прослухати курс лекцій на такі теми:

  • · Вступ до громадської діяльності
  • · Ораторське мистецтво
  • · PRодуктивна, особиста та масова комунікація: сучасні тренди та інструменти
  • · Лідерство
  • · Проектний менеджмент
  • · Права людини
  • · Робота з міліцією

Організації школи завдячуємо Чернівецькій міській організації ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) спільно з Політологічним науковим товариством “Аналітик”

Першого дня розглядали систему та функціонування  громадських організацій в Україні та світі, а також як не сплутати громадську діяльність з політикою чи бізнесом. На лекції з ораторського мистецтва вивчали секрети професійних ораторів. Також  учасники дізнавались про техніку НЛП. Промовці  мають змогу керувати емоційним станом своїх слухачів, та використовувати це для досягнення певних цілей. Учасники мали змогу навчитись правильній взаємодії  з пресою, скільки цікавого містить мережа Internet та ще багато іншого. Тренінг  з  лідерства пройшов у формі бесіди та активуючого брейнсторму. У ході дискусій зійшлись на думці, що  прагнення до лідерства – ознака соціально благополучної, психічно повноцінної людини. Це намагання посісти гідне місце в групі, колективі, суспільстві в цілому.

Другий день був не менш насичений. Розпочався проектного менеджменту, на якому учасники ФРІ – школи  вчились створювати різноманітні  проекти, активно «просувати» їх в медіа, знаходити спонсорів. Слухачі «Кроку до лідерства» отримали актуальні знання про  діючі закони у сфері захисту прав людини та методи громадської протидії  міліції.  

Захід  пройшов досить цікаво і всі бажаючі дізнались багато цінного, корисного та актуального. 

Аліна Чабан

Медіа підтримка заходу – Буковинський  громадський портал  CitizenJournal (c)

http://citizenjournal.info/?id=2979

http://citizenjournal.info/?id=3130


Залишити відповідь