Команда Харківської ФРІ взяла участь в змаганнях «Кубок Поколінь-2012».

Share

Команда Харківської ФРІ взяла участь в змаганнях «Кубок Поколінь-2012».

[pictobrowser type=”flickr” userID=”yrkovski” albumID=”72157632325886373″]

22 грудня в Харкові на базі спорткомплексу ХЕПУ відбулися футбольні змагання між громадськими активістами, літераторами та молодими футболістами та ветеранів та футбольних тренерів Харківщини з метою пропагування здорового способу життя та розвитку масового спорту в місті та області.

Участь у змаганнях взяли Літературна збірна України; команда Харківської Фундації регіональних ініціатив (ФРІ, Харків);команда “Призма-Рішельє” (ветерани та тренери Харківщини) та три дитячі команди: ЮСК Кварц (Зміївський р-н), ДЮСШ №8 (Харків), зб. Дит. будинків Харкова.

Організаторами змагань “Кубок поколінь”: Літературна збірна України та Юнацько-спортивний клуб «Кварц».

Метою змагань «Кубок Поколінь-2012» є пропагування здорового способу життя, розвиток масового спорту в Харківській області, поліпшення взаєморозуміння між представниками різних поколінь та підвищення ролі освіти й інтелектуального розвитку серед молоді, що займається спортом.

Першість в змаганнях посіла команда “Призма-Рішелье”, отримавши одну перемогу та одну нічию в командних іграх з Літературною збірною України та збірною Харківської ФРІ.

Команда-переможець була нагороджена перехідним кубком змагань , кубком за перше місце, медалями та дипломом. Срібний та бронзовий призери – Кубками, дипломами та медалями, відповідно за друге й третє місце.

Члени дитячих команд ЮСК Кварц (Зміївський р-н), ДЮСШ №8 (Харків), зб. Дит. будинків Харкова були нагороджені книжками та сучасною літературою від спонсорів змагань.

 

Залишити відповідь