Відчували і бачили Харків з ФРІ

Share

Кожне місто… воно як людина, а кожна людина… як маленький та безкрайній всесвіт. Кожне місто має свій характер, ритм, дихання, звички та особливості.

Ми повсякчасно кудись поспішаємо, біжимо, дивлячись собі під ноги. Та часом треба просто підвести очі і сприйняти те, що бачиш: монументальну архітектуру конструктивізму і будинків 30х-40х років, простоту і красу козацького барокко, строгість і чистоту форм класицизму, цікаві візерунки модерну, дивакуватість споруд зі скла і металу… А також вичерпність і шляхетність старих під’їздів, які в радянські часи були пофарбовані в два кольори з незграбно і безцеремонно прибитими поштовими шафами на ажурну та ніжну ліпнину. Але це все краса, що застигла в архітектурі. І недостатньо думати, що місто – то лише архітектура.

Харківська ФРІ 11.11 організувала екскурсію в рамках циклу проектів “Відчуй Харків”, яка змогла наповнити серця теплом та ніжними почуттями до Харкова.

Осіннє сонечко, різноманітна компанія та ФРІшна атмосфера зробули декілька годин прогулянок старим містом незабутніми для всіх: і оргів, і учасників.

Медіа-служба Харківської ФРІ

Залишити відповідь