У Києві успішно відбулась ФРІ-школа з проектного менеджменту

Share

20-21 жовтня в Києві на базі Центру громадянських свобод було проведено дводенну ФРІ-школу з проектного менеджменту. Учасники, переважно студенти провідних київських вузів мали змогу детально розглянути теоретичний кістяк проектного менеджменту та розробити власні проекти.Під час першого, теоретичного дня ми навчились керувати своїм часом на тайм-менеджменті, дізнались як «зафандрайзитись» та які інструменти Мережі роблять нас ефективнішими, визначили що таке проектна діяльність та спробували скласти плани майбутніх проектів.

Вечір було феєрично завершено зустріччю з Олександром Солонтаєм, який провів чудову мотивуючу лекцію.

Недільного ранку учасники зібрались з новими силами і, розділившись на групи, спробували намалювати схеми власних проектів. Після детального розбору і безкінечних коректив, ми отримали дві схеми цікавих, унікальних проектів, які будуть втілені Київською ФРІ разом з нашими «новачками».

Учасники відмітили надзвичайну інформативність школи, дружню та теплу атмосферу та загальну позитивність Школи. «Інформативно, цікаві і корисні теми тренінгів, смачні пєчєнькі» – ділиться враженнями учасниця Ольга Перехрест. Що ще треба для щастя ФРІшника? :)

Більш серйозно до оцінки підійшов учасник Ігор Булах: «Я приємно вражений, високий політ думок. Так багато корисної інформації, яка вже систематизована. Ну і цікава дружня обстановка». І загалом відгуки про Школу на 100% позитивні.

Ми вдячні всім, хто долучився до створення та успішного проведення ФРІ-школи з проектного менеджменту в Києві. Чекаємо Вас на наступних проектах від Київської ФРІ!

Залишити відповідь