Розклад занять на жовтень: “Copwatch Ukraine”

Share

Copwatch – потужний рух моніторингу діяльності міліції по всьому світу.
Приєднатися до кампанії може кожен бажаючий – навчання і практика абсолютно безкоштовні.
Мета: Створення широкого поля громадських моніторів за діяльністю патрульної служби для створення в останніх уявлення про постійне слідкування за законністю їх дій з боку громадян.

Нагадуємо, що ініціатива працює в рамках ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив”.

Розклад навчання та практичних занять на жовтень:
1. Київ. 11 жовтня о 18:00 (вул. Володимирська, 51/53 – зустріч біла ресторану “Опера”). Якщо не знаходите, телефонуйте організаторам – (098) 96 94 620.
Це найближче навчання – в жовтні вони будуть проводитись щочетверга о 18:00 за тією є адресою. Слідкуйте за анонсами на сторінках в соц. мережах: vk.com/copwatch_uafacebook.com/Copwatch.Ukraine
2. Харків. 20 жовтня – одноденна школа Copwatch. Ґрунтовна теорія та практика з метою подальшого розвитку руху в місті учасниками.
http://vk.com/event43950007

3. Луганськ. 27 жовтня – одноденна школа Copwatch. Ґрунтовна теорія та практика з метою подальшого розвитку руху в місті учасниками.
vk.com/copwatch_lugansk

4. Рівне. 27 жовтня – одноденна школа Copwatch. Ґрунтовна теорія та практика з метою подальшого розвитку руху в місті учасниками.
http://vk.com/copwatch_rivne

 

Цей список є вичерпним, мета ініціативи на жовтень – провести вищезгадані навчання, залучити цих людей для руху, відзняти матеріал, для подальшої передачі у ЗМІ, у випадку порушень законодавства – до керівництва МВС. Окрім цього, нещодавно були розроблені невеличкі брошури, які можна мати про собі і які допоможуть захистити себе від неправомірних дій працівника міліції. Вони з`являться пізніше. Ми намагаємось максимально тримати в безпеці як учасників руху, так усіх, хто цікавиться нашою діяльністю – тому гарантуємо безпеку на наших заходах. Але нагадуємо – що ми не займаємось провокацією міліції, ми лише здійснює цивільний громадський контроль, який передбачений ЗУ “Про цивільний демократичний контроль над Воєнною організацією та правоохоронними органами держави”.

 

Слідкуйте за оновленнями.

Залишити відповідь