День знань у блакитній формі.

Share
Ініціатива "Copwatch" діє в рамках ВМГО "ФРІ".

День знань – щорічне свято для дітей, юнаків та студентів. Діти йдуть до школи, студенти до університету, а хтось у… Національну академію внутрішніх справ. Так, вам не почулося, саме туди. Сьогодні був чудовий ранок, група людей з Асоціації УМДПЛ та ініціативи Copwatch вирішили провести його разом, поринувши у атмосферу свята. Виходячи з нашої, невеликої розповіді, ви можете самі для себе вирішити, наскільки нам це вдалось.

 

Сонце світить, міліція стоїть, монітори знімають...

Сонечко світить, гарний вищий навчальний заклад, але все питання заключається в тому, звідки в молодих людей така мотивація йти в органи внутрішніх справ одразу після школи. Це питання не раз крутилось в моїй голові, на жаль, відповідь на нього я не отримав. В місті Києві склалась така ситуація, що весь “молодняк” вивезли за місто, а для нашого ока лишили тільки 4й, останній курс. Розмови з ними простіші, але більш закриті – вони не кажуть зайвого, не сильно жаліються і взагалі притримуються наступної тези, яку ми почули вже потім, у патрульного на вокзалі: “Свободный журналист? Не, не буду отвечать. Все я пошел.” Але не тікає, є прогресс. От ми і навчали змалечку і одразу не боятись камери.
Ну добре, суть не в тому. Хоч ми і були трошки засмучені такою малою кількістю молодих бійців, але позитивного враження на нас вони не склали. Якщо до хлопців питань особливо не має, вони трошки дивні у своїх манерах та поведінці, але звичайні собі хлопці, то на дівчат треба звернути особливу увагу. Мною було помічено, що гендер на цій “лінійці” мав достатню рівновагу – майже половина з стоячих це дівчата. Зачаровані обличчя, веселі теревеньки з товарищами, коротеньки спідниці та високі каблуки. Стоп. Вам не здається, що в цьому місці це не доречно? Якщо ваша відповідь “ні”, то дисципліна вимагає відповіді “так”. Є визначена довжина спідниці, визначений каблук на взутті, а ми маємо розріз “до сібниць” і каблук невідомого розміру. На що можна подивитись далі:

Відчуваєте різницю?

На ряд питань у стилі: “Як вам тут навчатись?”, “Що ви порадите міністру внутрішніх справ?”, “Є якісь нарікання?”, “Ви щось виключили би з програми?”, відповідь була майже єдина і досить лаконічна. “Все добре” – потупивши погляд в один голос відповідали майбутні захисники порядку. І нічого не скажеш, коли людина прикута до батареї, дільничий теж відповідає просто “Все добре”.
Насправді, це дуже не вдале порівняння – ми віримо в те, що з розвитком демократії і формуванням громадянського суспільства кадри у такому закладі йдуть на покращення. Хоч кількість випускників такого закладу і кількість тих, хто звільнився майже однакова, ми всеодно побажали хлопцям та дівчатам гарного навчального року.
Я не знаю, що для вас перше вересня, але ми прониклись духом свята і радісно пішли пити каву перед звичайним робочим днем, яким для нас є перше вересня.

Радянська зірка - цікавий елемент сучасної академії.
Тримає він її якось незрозуміло.
Урочисто, струнко, гарно.

Більше про ініціативу “Cowatch” ви можете дізнатись за посиланнями:
http://www.facebook.com/Copwatch.Ukraine
http://vk.com/copwatch_ua
Слідкуйте за новинами, неофіційно можу сказати, що дуже скоро відкриється новий сезон роботи, більш динамічний, більш грунтовніший і  більш цікавий.

 

Залишити відповідь