“В десятку” – проект до 10-річчя ФРІ.

Share

17 жовтня – день народження ФРІ, як всеукраїнської організації, і 10-річчя організації стало приводом для розгортання нового проекту. Молоді люди, зібравшись на таборі “Лідер”, продовжуючи традицію створювати круті проекти саме там, стартували роботу над святкування цієї  дати.

Опис проблеми: ФРІ – велика та потужна організація, яка бере початок свого шляху у 2002 році. Досі відсутня будь-яка систематизована історія організації. Її можна почути від старих членів організації, у переказах  більш молодого покоління, але дуже часто вона розглядається через призму суб`єктивних поглядів на перебіг подій та особистостей. Нові люди, та і старі, не знають повноцінної історії своєї рідної організації. Шлях її розвитку, злети та падіння, ті хто її творили, їх успіхи – все це може піти у безодню, все це може забутись і не знайти місце у переказах.

Мета проекту:
Метою проекту є популяризувати об `єктивну та повноцінну історію ФРІ серед її членів, друзів, партнерів. Другою стороною мети є пробудження істинного розуміння ролі людей і процесів у розвитку організації, відчуття дійсної всеукраїнської єдності усіх її членів.

Завдання проекту:
Завданням проекту є створення та розповсюдження трьох носіїв історії організації: книги, фільму та журналу. Команда буде займатись пошуком, створенням та систематизацією інформації , створенням кінцевих продуктів. Команда робота буде важливою ланкою у проекті, адже кінцевий термін проекту – 17 жовтня швидко наближається.

Результати:
Результат буде мати свою двоякість: з однієї сторони ми отримаємо три продукти, які ми зможемо побачити та відчути, які будуть містити в собі повноцінну історії організації, а з іншої сторони ми дамо людям усвідомлення тернистості шляху нашої організації та її членів, щоб вони в подальшому аналізі вчились всьому, що з неї можна почерпнути. Ми це не зможемо ні побачити, ні відчути, але час буде сам давати свої результати. Знаючи свою історію та помилки, успіхи або поразки ми зможемо ефективніше виховувати молоде покоління.

Що нам потрібно?
В нас вже є команда, яка займається роботою над проектом. Але нас мало, нам потрібні люди. Не тільки члени організації, а і просто ті, кому цікаво, ті, які можуть допомогти з професіональної точки зору.
Якщо вас зацікавив наш “внутряковий” проект, то за всіма питаннями та подальшими діями звертайтесь до координатора проекту.

Координатор проекту: Євген Крапивін.
Моб. тел. (050) 74 07 416
Ел. пошта: krapzen@gmail.com

Сторінки у соц. мережах:

http://vk.com/fri_ten

http://www.facebook.com/fri.10

 

Залишити відповідь