Лідер 2012: сумуємо і дякуємо!:)

Share

шлях на Говерлу

           Кожен українець повинен побувати на Говерлі! Особливо у річницю проголошення Декларації про державний суверенітет України. Вже вкотре Фундація Регіональних Ініціатив дає таку можливість молодим та не дуже лідерам з усіх куточків України.
Мальовнича природа Карпат у поєднані з навчанням цього року вибухнула потужною луною і запалила кожного учасника табору. Організатори наситили програму різноманітними корисними тренінгами, рольовими іграми, які моделювали критичні ситуації з життя молодих громадських діячів і дуже часто сприймалися за реальне життя. Ми розробили круті Всеукраїнські проекти. Вірю, що вже скоро вони почнуть втілюватися в життя, а по їх успішному завершенні ми будемо згадувати, як ці проекти народжувалися, поки ми сиділи на каріматах.Дівчата ФРІшниці на ЛІДЕРІ 2012
Вечори в Карпатах надзвичайні, особливо, якщо проводити їх у колі добрих друзів, гріючись біля ватри та слухаючи гостей, які залишили винятковий слід у історії ФРІ та всієї країни. Побачити власними очима Олександра Солонтая та почути з його вуст історію творення ФРІ було надихаюче та корисно.
ФРІшний табір «Лідер» надихнув мене і дав енергійний запал для творення корисних змін у суспільстві! Дякую організаторам! Було надзвичайно круто провести 6 днів з близькими і малознайомими людьми, побачити ФРІшників з усієї країни, побачити тих, за ким сумувала вже давно, і знайти нових друзів, без яких вже не можу!
рольова гра, але співали серйозні пісні)
Тепер у сірому, порівняно з Карпатами, Миколаєві скажено не вистачає ніжних пробуджень о 7 ранку, руханки, активного денного навчання, романтичної нічної ватри з ліричними піснями та віршами…
Але ще залишилася купа спогадів, дивний набір пісень та приємне відчуття, що таке не забувається ніколи!
До наступних зустрічей! ФРІ керує світом!

 

 

 

 

Ксенія Шевченко, Миколаївська ФРІ

Дякую вам,  ФРІшники! За те, що ви такі надихаючі!

DSC_0034

Цей рік буде дуже шаленим :) Та нам обов’язково вистачить сил та ентузіазму на все, що заплануємо:)  Бо ФРІшники дійшли на гору повним складом! Жоден не здався :) Ми -надзвичайно круті :)

Світлана Охович,

голова медіа служби Всеукраїнської ФРІ

DSC_0059

 

Залишити відповідь