ТІЛЬКИ ДЛЯ ФРІШНИКІВ: Табір “ЛІДЕР-2012”

Share

Привіт, друзі!

Наближається щорічний ФРІ-табір «ЛІДЕР» і ми запрошуємо вас зголоситися взяти участь у ньому. Це унікальна нагода для вас перезнайомитися з представниками інших осередків ФРІ, розпланувати спільні дії, набратися сил та натхнення для подальшої активної діяльності. «ЛІДЕР» є одним з найбільш захопливих та мотивуючих заходів ФРІ.

Умови таборування традиційні — живемо в наметах просто неба, їжу готуємо на дровах, воду беремо з гірських потічків, навчальна частина проходить на відкритому повітрі, купаємося у гірській річці поруч, споглядаємо зорі вночі та гріємося біля ватри. 

ДЕ?

Місце проведення «ЛІДЕРу» також традиційне — в декількох кілометрах від підніжжя Говерли поруч із селом Лазещина Рахівського району Закарпатської області. Дістатися до табору найпростіше зі Львова чи Івано-Франківська на славнозвісному «раховозі» — вельми колоритному потязі №606 Львів-Рахів, під час поїздки на якому можна милуватися вражаючими гірськими краєвидами та проїжджати по віковим тунелям, прорубаним прямо в горах. Саме у цьому потязі зустрічаються усі учасники табору. Максимально докладну інформацію про квитки, які треба буде придбати отримають усі, кого буде відібрано до участі у таборі (у вас буде ще майже 3 тижні, щоб їх придбати).

КОЛИ?

Дати проведення табору прив’язані до дня проголошення Акту про державний суверенітет України. Власне 16 липня, в цю знаменну дату, ФРІшники та ФРІшниці на таборі здійснюють підйом на Говерлу — найвищу точку України. Ми здійснимо сходження і цьогоріч, тож варто запасатися вільним простором на флешках фотокамер для ефектних кадрів.

«ЛІДЕР» цього року триватиме з 13 по 18 липня (при цьому 12 липня ми зустрічаємося у “раховозі”, а 19 вранці ви будете у Львові чи Івано-Франківську, звідки можете прямувати додому – до себе чи до нових друзів ;)). Можлива лише повна участь в таборі, не можна приїхати лише на декілька днів.

ЯКА МЕТА ТАБОРУ «ЛІДЕР»?

ФРІ потребує виходу на ще вищий ступінь солідарності та згуртованості, адже ми за останні роки стали дуже серйозним суб’єктом суспільного життя України і саме від нас залежить її майбутнє, як би пафосно це не звучало. Цього року табір триватиме на пару днів довше – щоб ми мали вдосталь часу для спілкування та активної роботи щодо планування великих всеукраїнських проектів та підготовки організації до чергової зміни поколінь.

ЯК ПОТРАПИТИ НА ТАБІР?

Цей табір буде сфокусовано на роботі з молодим поколінням ФРІшників та ФРІшниць, тому майте на увазі — відбір пройдуть не всі. На табір потраплять ті, хто готовий присвятити як мінімум найближчий рік свого життя активній участі в розвитку своєї місцевої ФРІшки та втіленні проектів. І навіть якщо ти ще не є дійсним членом ФРІ, а поки знаходишся в статусі кандидата на вступ — не проблема, ти теж можеш бути учасником “ЛІДЕРа”! Також цього року не буде жодних обмежень щодо квот для осередків на участь.

Для участі в таборі «ЛІДЕР-2012» треба до 24:00 22 червня заповнити дуже просту анкету за адресоюhttp://bit.ly/anketa-LIDER-2012. Постався до неї відповідально – саме вона буде перепусткою на табір!

Результати відбору будуть оголошені не пізніше 25 червня. Одразу після цього ми повідомимо всі інші деталі табору.

ХТО ОРГАНІЗОВУЄ ТАБІР?

Організатором табору є ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив». Для того, щоб табір відбувся, йому потрібна команда однодумців, які спільними зусиллями забезпечать його проведення. Запрошуємо всіх, хто відчуває в собі сили долучитися до організації табору, повідомити нас про це!

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТАБОРУ

Для забезпечення табору продуктами кожен з учасників повинен буде привезти невелику та недорогу частину харчів, що саме і скільки треба буде привезти буде повідомлено відібраним учасникам табору.

Також кожен, хто має можливість та бажання, може зробити свій грошовий внесок на організацію “ЛІДЕРа” чи інших таборів. 

Це буде круто! ;)


Дружньо, Михайло Каменєв,

відповідальний за проведення ФРІ-табору «ЛІДЕР-2012»,

заступник Голови ВМГО «ФРІ»

Залишити відповідь