«На Південь» – на навчання та відпочинок: репортаж від Харківських ФРІшників.

Share

Пора сесій та дипломів накінець добігла кінця, тож Харківська ФРІшка хоч трошки ожила, спрагла до навчання та нових пригод. Свят Губін та Руся Коренчук вирушили до Херсону на тренінг від Amnesty International по капманії «Зупинимо тортури в Україні». І навіть не зважаючи на недосконалості «улюбленої» Укрзалізниці, поїзди котрої приходять надзвичайно незручно, цей недолік з легкістю був оберенений на великий «+».
За 2 доби наші активісти змогли прогулятися Миколаєвом, поспілкуватися із привітними людьми та помилуватися красою міста, встигнули дістатися автостопом до моря біля Коблева, скупатися там, обдивитися всі місцеві лимани, повернутися до Миколаєва та скористатися гостинністю місцевих ФРІшників, котрі впустили до себе в оселю на ночівлю.

На ранок наступного дня, знову ж, автостопом вони достньо швидко дісталися до Херсону, так сам познайомившись із красою міста та провівши чудовий день на тренінгу, ще півгодини допомогли херсонським активістам збирати підписи і задоволені поїхали до Харкова, уже там провдити в цю суботу, 09.06.12 акцію по збору підписів по акції «Зупинимо тортури в Україні».

Святослав Губін, Руслана Коренчук, Харківська ФРІ

Залишити відповідь