28 червня Україна святкувала День Конституції! Миколаївська ФРІ зібрала справжніх патріотів на акції «Живий прапор»!

Share

28 червня – вже втретє – традиційно Миколаївська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» провела акцію для патріотів «Живий прапор», присвячену Дню Конституції України. Близько 40 присутніх, одягнених у жовті та сині кольори, зустрілися о 17.30, отримали кульки кольорів їх одягу та познайомилися. О 18.00 почалася урочиста хода.

Учасники «живого прапору» вітали мешканців та гостей міста з Днем Конституції України. Кожного кварталу, зупиняючись, молодь співала гімн України, українські народні пісні. Були зачитані основні положення Конституції. Учасники ходи вигукували святкові гасла: «Слава Україні!», «Конституція – закон і порядок!»
Очолював ходу голова дружньої організації НПР «Рассвет», який був одягнений у козацький костюм. Також до «Живого прапору» долучився молодий рух «Оторви».
Хода завершилася на мості, де всі учасники написали побажання Україні та Конституції на кульках, деякі проголосили їх у рупор, тримаючи Конституцію в руках. Бажали добробуту, щастя та здоров’я українцям, поменше змін у Конституції. Кульки прив’язали до двох сторін моста, надавши йому святковий вигляд.
Учасники отримали заряд патріотизму та гарного настрою. Дякуємо всім, хото долучився до акції і сподіваємося, що у наступному році у Миколаєві знайдеться більше патріотів для участі у «Живому прапорі».

Залишити відповідь