Парламентський Комітет з питань європейської інтеграції підтримав позицію молоді проти збільшення податків для бездітних

Share

ФРІ25 квітня Комітет Верховної Ради з питань європейської інтеграції підтримав позицію молоді проти збільшення податків для бездітних, прийнявши негативне рішення щодо законопроекту № 10112 “Про внесення змін до статті 167 Податкового кодексу України щодо перегляду ставки податку на доходи фізичних осіб”. Комітет визнав законодавчу ініціативу № 10112 такою, що не належить до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу (ЄС), не регулюється нормами і принципами Світової організації торгівлі (СОТ), зобов’язаннями України в рамках Ради Європи або регулюється національним законодавством країн – членів ЄС.

Раніше, 11 квітня, позицію молоді проти збільшення податків для бездітних підтримав парламентський Комітет Верховної Ради з питань бюджету, також прийнявши негативне рішення щодо законопроекту № 10112. Цей Комітет в свою чергу визнав законодавчу ініціативу № 10112 такою, що має безпосередній вплив на показники бюджетів. В той час, як у пояснювальній записці до законопроекту автори-депутати стверджують, що проект № 10112 не потребуватиме додаткових видатків із Державного бюджету України. Розкритикувало законодавчу ініціативу і Міністерство фінансів.

Нагадуємо, що обидва комітети – не профільні для даного законопроекту.

Текст звернення Київської організації ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) – https://fri.com.ua/?p=14981

Залишити відповідь