ФРІ підтримує звернення громадських організацій щодо самоправства “стрільця”-міліціонера

Share

ФРІМіністру внутрішніх справ України

Віталю Захарченку

31 березня 2012 року під час акції протесту проти забудови Святошинського лісу, на яку чимало громадян прийшло з дітьми, заступник начальника міліції Святошинського району Микола Зева віддав наказ: “Зброю діставай!”

Це сталося після того як за вказівкою Зеви міліціонери без пояснень затримали літнього чоловіка, а обурені люди обступили міліцію. На відео, знятому 5 каналом, видно, як Зева також вдарив ліктем журналіста каналу Азада Сафарова, а потім на його прохання представитися відмовився це зробити.

Вважаємо, що це не лише прямо суперечить закону “Про міліцію”, але й серйозно підриває довіру людей до міліції. Ми не розуміємо, чому міліція не протидіє варварській вирубці громадського лісу, зате уважно пильнує мітинг протесту проти цього та намагається захистити встановлений забудовниками паркан шляхом затримання громадян.

Вимагаємо перевірити дії Миколи Зева та вжити необхідних заходів за результатами перевірки.

One thought on “ФРІ підтримує звернення громадських організацій щодо самоправства “стрільця”-міліціонера

  1. Панове журналісти…це, звичайно, хороша риса, гуртом захищатися за свого колегу, в даному випадку Азада Сафарова, але ви самі добре дивились його репортаж? Все відзнято на плівку, де явно видно, як Сафаров сам перший напав на того підполковника і почав тягати його за одяг. Також добре видно, як останній лише вирвав свій рукав з чужих рук, не спричиняючи Сафарову ні побоїв, ні фізичного болю і взагалі не торкаючись того…Ви називаєте це мирною акцією протесту?????? А як же масове побоїще, яке влаштували пікетувальники представникам фірми-забудовника, використання ними зброї, підпал екскаватора? Всі ці дії є злочинними, і до масових заворушень громадян закликав саме Сафаров, який першим нападав на працівників міліції..Працівники міліції захищали не незаконні дії рейдерів, а громадський порядок та законність…При перегляді репортажів з місця події ніде не звучить команда застосовувати зброю проти громадян, чи це так ви інтерпретуєте слово “попереджуй”? Хоча у випадку нападу на працівника міліції зброя може бути ним застосована згідно чинного законодавства, однак цього не було… Уважніше викладайте інформацію в ЗМІ, не треба зводити наклепи, бо і за це є відповідальність… Також прохання не плутати журналістську недоторканність з вседозволеністю…Інакше кажучи складається враження, що в ЗМІ замість професіоналів працюють одні пліткарі…
    Також мені цікаво, хто саме назвав цю “мирну акцію” вирубкою ім. Попова, якщо дозвіл на забудову видав Черновецький? Мабуть комусь просто вигідно облити багном теперішню владу, ось і влаштовують різноманітні провокації, та ще й народ дурять брехливою інформацією…

Залишити відповідь