Літературне Бомбардування в Житомирі

Share

Творчість, що не має виходу назовні, позбавлена сенсу.

Цієї неділі, 11 березня, в Житомирі відбудеться перше “Літературне бомбардування”. Подібні акції проводяться в багатьох містах України (Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Харків). Їх мета – створити умови для представлення молодими літераторами своєї творчості, а також для організації такої собі навкололітературної спільноти – кола молодих людей, які не вважають книги лише незручним замінником туалетного паперу та предметом звітності в університетській бібліотеці. Фактично акція триватиме 2 години, і включатиме в себе 2 складові:

  1. Читання улюбленого. До цієї частини може долучитися кожен гість заходу, в незалежності від кількості написаних/зарецензованих-кимсь власних творів. Реквізит – книга улюбленого автора (чи просто те, що читаєте наразі – від Пелевіна до Гребінки). Суть – розповісти, чим ця книга подобається вам; сказати кілька слів про автора; прочитати короткий уривок.
  2. Читання свого. Приймають участь знані, не дуже знані, і “ой-а-хто-це-в-біса??” поети та поетки (за потреби можна видавати прозу за верлібр :) ). Плагіат заборонено, час – 5-7 хвилин.

Тематика – довільна, та все ж кілька ОБОВ’ЯЗКОВИХ до виконання правил:

  1. доступна слухачам мова (українська, російська чи на край білоруська. В контекст Шевченкових днів українська заохочується).
  2. жодної лайки. Жодного Чарльза Буковські чи навіть Винничука з останнім його шлягером.
  3. жодних провокацій, міжнаціональних, політичних чи особистіних.

Якщо ви маєте свої літературні доробки – беріть і приходьте.
Якщо ви нічого не пишете, та могли би розповісти про щось смачне й паперове – беріть ту смакоту й приходьте.
Якщо ви боїтеся тої аудиторії – я теж, давайте влаштуємо клуб анонімів-соціопатів.

Маю надію, розважимося.

Житомирський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Фундація регіональних ініціатив”.

Докладніше в групі http://vk.com/litbomb_zt

Залишити відповідь