Гармонія живе у кожному!

Share

78058978_2942023_garmoniya_12Вже традиційними для ФРІ-шників та друзів ФРІ стали вечора п’ятничної релаксації. Учасники минулих зустрічей познайомилися та  відчули на собі життєдайну силу таких методик, як «4 Стихії» та «Холодинаміка».

Цього разу, 17 лютого, наші любі валеологи Руслана Коренчук та Ольга Шигімага проводили техніку “Аніма/анімус”, направлену на гармонізацію чоловічої та жіночої сутностей людини. Ні для кого не буде таємницею, що внутрішня гармонія дозволяє людині рухатись вперед та отримувати радість й задоволення від життя!

Методика виявлення глибинних сутностей людини розроблена К. Г. Юнгом і радянськими психологами вже плідно використовується близько 20 років.

На початку вечора Ольга налаштовувала учасників на філософсько-любовний лад розмовами про місце й роль другої половинки у житті та чи є вона взагалі. Надискутувавшись вдоволь, учасники прийнялися за основну «страву» – техніку “Аніма/Анімус”. Під заспокійливий голос Руслани присутні увімкнули свою фантазію та заглибились у свій внутрішній світ, адже їм було запропоновано уявити декілька образів, таких як: відьма-розвіднк, амазонка-захисник, гейша-годувальник, чоловік-дружина, король-королева, цілитель-фея, дух-богиня. Основною ціллю було познайомити та подружити цих героїв у своїй уяві.

А ось тут почалось найдивовижніше! Які яскраві образи малювала підсвідомість кожного з присутніх! Це були як казково-міфічні істоти , так і чарівні люди з життя. У кожного учасника виходила свою неповторна історія: у когось mini love story, хтось побачив  драматичну історію з викраденням, дехто напружено слідкував за гонитвою. Але в кінці кожен приходив до свого логічного закінчення.

За допомогою відтворення у своїй свідомості образів та намагаючись їх подружити, учасники тренінгу не тільки гармонізували чоловічу та жіночу сутність у собі, а також зарядились життєдайною енергією та позитивом. Погодьтесь, що інколи так приємно відволікатись від повсякденних турбот та шаленого ритму життя й поринати у невагомий та таємничий світ уяви!

Вже зовсім скоро буде новий п’ятничний вечір релаксації та щось новеньке від наших любих валеологів!

Юлія Артюх

Харківська ФРІ

Залишити відповідь