ФОРУМ-ТЕАТР: мистецтво споглядання себе

Share

on-teatr

«Театр – це мистецтво спостереження самих себе»

Августо Боаль

Театр – це не тільки подія, але й стиль життя. Відносини між людьми, навіть якщо ми цього не усвідомлюємо, побудовані за театральними законами. Використання простору, мова рухів, вибір слів і модуляцій голосу, зіткнення ідей і пристрастей – все, що ми робимо на підмостках, ми також здійснюємо в нашому житті: ми і є театр!

Харківська ФРІ запрошує тебе на тренінг «Форум-театр: мистецтво споглядання себе», який відбудеться 31 березня та 1 квітня о 17:30.

У ході тренінгу учасники не тільки стануть глядачами справжньої вистави, а й самі перевтіляються на акторів, які розігрують проблемні, конфліктні, що здаються нерозв’язними, або просто важливі, актуальні та хвилюючі їх ситуації.

Кожен із спостерігачів зможе долучитися до дійства – в якийсь момент вистави може втрутитися в хід подій і змінити його так, щоб поставлена проблема отримала відповідне рішення. Будь-який глядач може вийти на сцену і переписати сценарій на свій лад, запропонувавши своє бачення того, що відбувається.

Форум-театр – це форма діалогу, в якій можна поділитися тим, що важливо, отримати підтримку і знайти відповіді на свої питання. Він допомагає зрозуміти та розвинути емоційні сфери свідомості і виробити креативний підхід до позитивного вирішення будь-яких проблем, перетворення навколишнього світу та власного життя. В цьому, мабуть, і є його родзинка.

Учасники відбираються на конкурсній основі. Тренінг проводиться безкоштовно. Результати відбору та деталі заходу (зокрема, місце проведення) будуть повідомлені учасникам 30 березня.

Для того, щоб зареєструвати свою кандидатуру, необхідно заповнити анкету.

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

066 14 10 583

093 68 07 723 Юлія

Залишити відповідь