Публічна дискусія “Громадянський активізм та його вплив на політичні процеси в Україні”

Share

Публічна дискусія “Civil Society Activism and How It Influences Politics and Policy in Ukraine” |  Громадянський активізм та його вплив на політичні процеси в Україні.

Метою дискусії є виявлення величини  впливу громадського та соціального активізму в Україні на рівень громадянських свобод, ситуацію в суспільстві та рівень демократії в Україні.
Модератор: Євген Демченко, Голова ВМГО “ФРІ”
Доповідачі:

Керолін Форстейн у 2010 році здобула ступінь бакалавра з міжнародних відносин та історії (Stanford University, CA, USA; B.A. in International Relations/History), а у 2011 році – ступінь магістра з менеджменту ( управління змінами) у Російській Академії народного господарства та держаного управління при Президентові Російської Федерації (Academy of the National Economy, Russia; M.A. in Change Management). Тема проекту п. Форстейн присвячена дослідженню ролі громадянського суспільства у сучасній Україні  («Strengthening Governance from Within: Civil Society in Modern Ukraine»).
Кейлі Хененкрет здобула ступінь бакалавра з політичних наук та славістики 2011 році (Barnard College, Columbia University, USA; B.A. in Political Science/Slavic Studies). Тема її проекту в Україні присвячена дослідженню участі населення у політичному житті  в Україні («Activism and the State of Ukrainian Political Participation»).
Оксана Нестеренко, кандидат юридичних наук,  член Харківської правозахисної групи, співавтор закону “Про доступ до публічної інформації”. Експерт з доступу до публічної. Учасник  та співорганізатор адвокасі кампаній у Харкові.
Деталі: робоча мова заходу – англійська
Місце і час: 19.00, МЦ “OST”, вул. Сумська 73/75,  під магазином “ULTRA”
Вхід – вільний
Події в соціальних мережах:

Залишити відповідь