Щодо політичної кампанії “Вставай!”

Share

Ми раді, що тема виконання передвиборчих обіцянок даних молоді політичними силами стала аргументом у політичній боротьбі напередодні парламентських виборів-2012.

Але нагадуємо, що ані Громадянська кампанія “МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!”, ані ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) не є складовими нещодавно створеної політичної кампанії “Вставай!”

Нагадуємо, що “МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!” – це всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних молоді політичними силами під час виборів до Верховної Ради України. До складу “МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ” входять позапартійні молодіжні громадські організації та об’єднання органів студентського самоврядування. ФРІ – організація-учасниця “МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ” – не належить до жодної політичної партії, не підтримує жодного партійного лідера, не бере участі у виборах як сторона виборчого процесу.

Михайло Лебедь,

заступник Голови ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ), організації-учасниці Національного комітету Громадянської кампанії “МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!”

Залишити відповідь