Зустріч із Ліберійським миротворцем, або як Київська ФРІ проводжала осінь..

Share

В останній день осені, 30 листопада, Київська ФРІ провела зустріч з людиною-легендою підполковником міліції, співробітником цивільної поліції ООН, який протягом 2011 року перебував у складі миротворчої місії в Ліберії Юрієм Бєлоусовим.

За чашечкою чаю з печивом, активна молодь насолоджувалась емоційними історіями миротворця. Це нагадувало далекі часи відкриття нових земель, коли всі збиралися біля вогнища і зачаровано слухали мандрівника, який розповідав про свої пригоди. Правда, цього разу, у ролі вогнища був затишний офіс Центру Громадянських Свобод на Басейній.

У невимушеному колі присутні сміялися, задавали питання та намагалися уявити зі слів миротворця  далеку африканську країну Ліберію – її незвичні традиції та культуру.

Розмова з полковником привела до думки, що кожну хвилину свого життя варто використовувати для досягнення своєї цілі,аби бути корисним суспільству і досягати успіхів у всіх своїх зачинах.

Подібні розмови допомагають переосмислити погляди на життя, на свої цілі.

Більшість присутніх вийшли після заходу із рішучими намірами діяти, войовниче брати від життя більше, адже життя  це мить.. або ж сон, як висловився іспанський драматург Педро Кальдерон де ла Барка

Анастасія Підтоптана, Медіа-служба КМО “ФРІ”

Залишити відповідь