Як харківські ФРІшники окриляють:)

Share

2011-12-16-194942ФРІшні валеоги Руслана Коренчук та Оля Шигімага планують започаткувати цикл нових ФРІ- вечорів – вечорів релаксації.

Поки що перший такий ФРІ-вечір подарував учасникам близько години найприємніших методик релаксації під “акомпонімент” заспокійливого голосу Олі . Їх назви– “4 Стихії”, “Дерево” та візуалізове розслаблення для хребта “Ангел”. Саме остання “вправа” дала волю для польоту фантазії кожного в буквальному розумінні. Бо її суть полягає в тому, що кожен уявляє себе з крилами, парить з ними довільно в хмарах та мчиться майже по землі. Змінює їх колір, форму та тектстуру — вибирає свій варіант, з яким йому найкомфорніше саме зараз.

Навіть після закінчення релаксуючої врави, відчуття наявності крил за спиною у багатьох залишилось– а значить, і сили на підкорення найкрутіших вершин та найстрашніших відстаней!

А обіцяним сюрпризом для близько десяти учасників стали литки з розмальовками голуба на фоні сонця. Багато різнокольових олівців в руках людей з різними емоційним станом, бажаннями, прагненнями та художніми здібностями дали неповторний результат, та те, за чим всі прийшли – відпочинок.

На черзі нові ФРІ-вечори релаксації, активізації та психоаналізу! :)

Золотокрила Світлана Охович,

Голова медіа служби Харківської ФРІ

fri@frikharkiv.org.ua

Залишити відповідь