Різдвяна святковість 10 грудня з кіноклубом “ФріДом”

Share

І знову кіноклуб “ФріДом” успішно організував чергову зустріч шанувальників якісного кіно.

Кіноперегляд відбувся у суботу, 10 грудня 2011 р., в Центрі Соціальних Програм РУСАЛ, що неподалік комплексу плавбасейнів “Водолій” у Жовтневому.

На цей раз аудиторії, яка, до речі, нараховувала трохи більше десяти учасників, був представлений до уваги досить гарний сімейний фільм зі святковою назвою “Різдвяний подарунок Джонатана Тумі”. Можна сказати, ця стрічка – типовий представник американського кіно у даному сімейно-святковому жанрі.

Фільм містить коротку оповідь про маленького хлопчика років десяти. Простого, скромного, який не гледячи на драматичні події у його сім’ї і взагалі в державі, яка знаходиться у воюючому положенні, все одно отримав подарунок на Різдво.

Джонатан Тумі, завдяки його матері, добрим людям, власним зусиллям і шкільним товаришам відновив дорогі йому речі. Це й стало йому подарунком. І знову зробило його щасливим, майже таким самим, яким він був до того, як йому стало відомо, що його батько вже не повернеться до дому з війни. Що він не побачиться з ним ані до цих Різдвяних Свят ані взагалі ніколи.

Сюжетна історія сплетена Різдвяною святковістю, сімейними цінностями, дитячими спогадами і сподіваннями. Якщо ви дорослий, тоді обов’язково згадаєте свої зимові канікули у шкільні роки, якщо дитина – впізнаєте у маленьких героях себе.

А після перегляду – як завжди чай та печиво у веселій компанії. Наскільки це можливо після некомічного кіно.
Мабуть можна констатувати, що спроба сумісного обговорення фільму скоріше провалилася. Як буває, коли дивимось досить сентиментальне кіно. Яке добре лоскоче нерви, торкається серця і щось розплавлює в душі.

Тому чаювання просто сприяло поверненню кожного до дійсності. На зустріч прийшли цікаві люди, з гарним відчуттям гумору, як наслідок – сумувати не доводилось. Поки чаювали і їли печиво всуміш з мандаринами, спонтанно зіграли в “Асоціації” та “Крокодила”. Деякі з учасників виявили гарні акторські здібності.

Непомітно сплинув час до пізнього вечора, отже, розважальна програма видалася чудовою.

Андрій Гарькін

Залишити відповідь