Пропозиції ГР при Острозькій РДА до УРЯДУ

Share

Пропозиції Громадської ради при Острозькій районній державній адміністрації щодо програми Партнерства “Відкритий уряд” які були розглянуті та схваленні на останньому засіданні перед Новим Роком.

1)Підвищення ролі громадського суспільства в процесі формування та реалізації державної політики.
· Забов’язати органи виконавчої влади на місцевому рівні , розміщувати на своєму інтернет – ресурсі інформацію про діяльність цього органу державної владою
· Проведення ефективних та реальних громадських слухань.
· Налагодження відносин громадських рад та виконавчими органами державної влади . Розробка нормативно – правових актів які регулюватимуть ці відносини .
· Залучення громадсько-активних громадян та громадських рад до життєдіяльності урядового сайту “Громадське суспільство і влада”

2)Побудова ефективної моделі запобігання та протидія корупції.
· Наповнити законодавчу базу законодавчо – правовими актами які урегульовували б відповідальність кожного громадянина та держслужбовця за здійснення корупційних діянь. Зокрема,внести зміни до “Кримінального кодексу України “ в розділі корупція.
· Забов’язати органи виконавчої влади на місцевому рівні дотримання регламенту ОДВ ,які були прийняти з ініціативи Кабінету Міністрів України.
· Залучення інститутів громадського суспільства до розробки законодавства з метою впровадження відповідальності юридичних осіб на базі КМУ.
· Створення списку держслужбовців , осіб які вчинили корупційні діяння ,для запобігання подальшого влаштування в органи державної влади.
· Проведення на постійній основі в школах,ВНЗ лекцій з метою формування негативного ставлення до корупції ,осіб які здійснили корупційні діяння.

3)підвищення ефективності державного управління через впровадження адміністративної реформи
· Проведення громадських слухань ,опитувань громадськості ефективності роботи ОВВ.
· Реформування та зміна підходів, в інститутах підвищення кваліфікації держслужбовців ,а саме зменшення вертикального впливу КМУ на ОВВ на місцевому рівні.

4)розбудова інформаційного суспільства
· Розробка програми для ОВВ місцевого рівня ,яка розширила б доступ до мережі інтернет в містах,районах простих громадян.
· Удосконалення навчальної практики студентів з напрямку інформаційних технологій.
· Створення порталу на якому он-лайн можна подивитись усі засідання КМУ,засідання ОВВ місцевого рівня та переглядати он-лайн лекції ВНЗ як інструмент залучення молоді до нових інформаційних технологій.
· Надання середнім закладам освіти ліцензії для навчання комп’ютерної грамотності.
· Проведення екзамену для держслужбовця по комп’ютерній грамотності та знання регламенту ОВВ та законодавства.
· Удосконалення законодавства у сфері захисту персональних даних в інтернет просторі ,зокрема ,в соціальних мережах. Обмежити ОДВ у доступі до персональних даних в соціальних мережах в Україні нормативно-правовими актами які урегульовували б відповідальність за їх незаконне використання ,зокрема ,кримінальну відповідальність.

Члени Громадської Ради при Острозькій РДА плекають надії що Уряд країни почує громадскість Острозького району.

Прес-служба ГР при ОРДА
Примак Віталій
+380973502281
primakvit25@gmail.com

Сайт ГР при ОРДА – http://gromradaostrogrda.blogspot.com/

Залишити відповідь