ЛІТЕРАТУРА У ГОЛОСАХ

Share

Література – це щось незрозуміле!

Ніколи не знаєш чому потрібно її читати і хто переконав тебе в її необхідності.

Ось і вчора відбувся вечір із обговоренням голосів, звуків і літератури,  її  всепроникаючих проявів в житті.

Якось випадково цього разу були згадані мало не всі теми “Бомбардувань” , які відбулись на протязі року:

психи, пророцтва, кіно, музика, голоси в літературі.  Ціла мережа “бомб” із заходів.

Федоров Станіслав, учасник вечору “Література у голосах”:

Цей вечір Літературного Бомбардування мені видався особливо цікавим, тому що розглядалася нині актуальна тема аудіо літератури. Зокрема навіть ще більш прогресивні мистецькі проекти аудіовізуальна поезія. Хоч я сам і не захоплююся поезією віддаючи перевагу прозі, та все одно я зміг оцінити деякі з продемонстрованих проектів.

Сьогоднішній захід зібрав доволі таки багато людей. Кожен зміг висловити свої думки і більшість учасників передали свої книжки у буккросингову подорож. Зокрема враховуючи тему аудіо літератури одна з учасниць Бомбардування презентувала аудіо збірку Віршів Чеслава Мілоша, які читають Тарас Прохасько і Сергій Жадан.

Мною зокрема були надані книжки двох авторів ХХ ст. Це переклади українською головного літературного абсурдиста Франца Кафки, його романи «Замок», «Процес», «Америка» (або «Зниклий безвісти») та відомого французького письменника Жана Жене його автобіографічний роман «Щоденник злодія» та опис його разом із п’єсою «Покоївки».

Ми раді, що цей рік пройшов насичено і в вашому колі, – колі нових хороших людей, друзів, колег  і однодумців.

Ми раді, що було багато нових і цікавих книжок і сподіваємося, що вони не вичерпаються наступного року щоб продовжити наші заходи.

Дякуємо, що ви були з нами в цьому 2011-му.

Ваші “Літературні бомбардування”

Залишити відповідь