“Західна стратегія ” – завершена!

Share

“Щоб змінити країну на краще, потрібно почати із себе” – із таким девізом учасники ФРІшколи в Рівному “Західна стратегія” закінчили дводенне навчання.

Базові тренінги які мотивують і дають основу проектному менеджменту були яскравим плюсом школи неформальної освіти від ФРІ РІВНЕ.

Що було в ці два дні?

(Практика -Інформація -Досвід)

Школа розпочалась о 10.00 у суботу із сесії :”Мій проект .Я хочу його реалізувати.”  Саме цей блок дав можливість учасникам презентувати свої ідеї перед аудиторією.

Далі , учасники перейняли досвід у сфері  нових медіа інструментів.Яскраво та професійно цей блок-тренінг провів Терентьєв Сергій . Слідом за ними стартувала практична частина школи для Активіста – тренінг на тему :”організація та проведення мирних зібрань” від Зураба Кантарії .

І на завершення першого дня школи учасники дізнались про “Волонтерство” від тренера освітніх програм ВМГО “ФРІ” – Сметанюк Тетяни .

Другий день був не менш насичений яскравими майстер-класами. Слід відзначити Солонтая Олександра за насичену досвідом презентацію Громадської кампанії “Молодіжна Варта”.Продовжила естафету тренер освітніх програм ФРІ Леся Дмитрів ,тренінгом по роботі із спонсорами “Фандрайзинг”.

Школа “Західна стратегія ” об’єднала активних студентів Рівного, в яких з’явився запал змінити Україну!

Примак Віталій

координатор школи “Західна стратегія”

Залишити відповідь