Шабунін: “За кулісами освітніх реформ”

Share

Член Ради Старійшин ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) Віталій Шабунін під час заходу “МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ” розповідає про чтудентські кампанії проти Постанови Кабінету Міністрів №796 та проти “законопроекту Табачника”.

24-25 листопада відбувалося засідання робочої групи з питань освіти молоді. Захід відбувся в рамках громадянської кампанії “МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!”. Всього до складу робочої групи ввійшло 30 студентів, представників студентського самоврядування, громадських активістів.

Робоча група аналізувала проекти законопроектів “Про вищу освіту” Юрія Мірошниченка і Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Документи аналізували, поділившись на п’ять груп. По завершенню розгляду робочої групи мав з’явитися свій проект змін і доповнень, який вона представить депутатам ВР, що були запрошені на захід.

Модераторами заходу були члени Нацкомітету громадянської кампанії “МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!”:
Олександр Солонтай,
ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ);
Єлизавета Щепетильникова, президент
ВМГО “Українська асоціація студентського самоврядування” (УАСС);
Олександр Смирнов,
ВМГО “Українська асоціація студентського самоврядування” (УАСС).

Гостями заходу, окрім Віталія Шабуніна, були Анастасія Розлуцька з Центру освітнього моніторинг у (ЦОМ) та Урсула Кох-Лаугвітц, директор регіонального представництва фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі.

Ця була 7-та зустріч в рамках програми залучення молоді до прийняття рішень «Краще разом!», яка реалізується Нацкомітетом кампанії “МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!” (куди входить ФРІ) за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі. Проведення таких зустрічей покликане здійснити включення молоді в процес підготовки та прийняття державних рішень. Попередні 5 зустрічей були присвячені темам армії, житла, молодої сім’ї, закону про молодь та працевлаштування. Окремі робочі групи вже звершили свою роботу, інші – продовжують працювати над проектами нормативно-правових документів. Таким чином думки молоді враховуються, або просто беруться до уваги, в тих змінах законодавства, які відбуваються сьогодні в нашій державі. Усі напрацьовані молоддю пропозиції надсилаються органам влади, Національний комітет кампанії “МОЛОДІЖНА ВАРТА” здійснює контроль та моніторинг за ходом їх впровадження.

Залишити відповідь