«Веселе прибирання» подарувало чистоту і посмішки

Share

Миколаїв – чарівний куточок України. Але крім чудових музеїв, одного з найкращих зоопарків, дитячих майданчиків та місць відпочинку нас може вразити ще й засміченість наших вулиць та парків.

Щоб привернути увагу до цієї проблеми та долучитись до її вирішення, 22 жовтня відбулася акція «Веселе прибирання» в парку «Дубки» міста Миколаєва. Девізом її стали слова: «З посмішкою разом ми зможемо зробити нашу планету чистішою та красивішою!». Акція була організована Миколаївською ФРІ за підтримки Департаменту ЖКГ Миколаївського міськвиконкому.

Перед початком акції учасники мали можливість прийняти участь в всеукраїнському міні – флешмобі «Рухаємо планету». Звучали побажання на заклик до боротьби за чистоту довкілля, щоб змінити ставлення громадян до життєвого простору та прищепити в суспільній свідомості потребу не смітити й дбати про наше місто.


Розвиток ніколи не відбувається просто так – лише через постійну роботу. Одне прибирання це лише одна сота того, що можуть зробити жителі для розвитку Миколаєва та піднесення його краси.

Сміття на вулицях – це результат байдужості, морального розвитку суспільства. Наводячи лад ззовні, ми змінюємо щось всередині – і навпаки.

Тільки об’єднавшись всі разом, ми зможемо протистояти проблемі.

Залишити відповідь