В Сімферополі пройшла еко-акція “Зробимо це разом!”

Share

15 жовтня Сімферопольською молодіжною організацією “Фундація Регіональних Ініціатив” була проведена еко-акція “Зробимо це разом”, з прибирання Гагарінського парку Сімферополя. Близько 30 молодих людей зібралися для того, щоб зробити місто чистішим. Не дивлячись на не зовсім сприятливі погодні умови, організатори все ж винесли близько десятка пакетів зі сміттям з парку. Захід проходив під гаслами “Зробимо чистим місто!”, “За чистий парк!”.

В акції брали участь як організатори, так і пересічні громадяни. Крім того, був організований флеш-моб. Учасники одягли на голови сміттєві пакети, для того, щоб акцентувати увагу сімферопольців, що проблема екології в місті, перш за все залежить від самих же городян.

“Сьогоднішня акція – насамперед заклик до того, щоб жителі міста стали свідомішими. Встановивши по всьому місту сміттєві баки, ми бачимо, що ситуація не змінилася на краще. Люди перестають помічати порожні пляшки під ногами, так як це вже стало нормою для всіх. Чистота починається з самих себе. “- каже організатор Поліна Венко-Вєдєнкіна.

Учасники акції мають намір провести ряд заходів пов’язаних з чистотою і екологією в Сімферополі. Молодь готова брати активну участь у житті міста. Також організатори закликають міську владу звернути увагу на проблему, і шляхи її вирішення.

Залишити відповідь