Донецьким студентам розповіли про можливості міжнародного чемпіонату зі стратегічного менеджменту (ФОТО)

Share

У рамках всеукраїнського Промо-туру 13-14 жовтня презентації Global Management Challenge Junior пройшли в чотирьох найбільших ВНЗ Донецьку: ДонНУ, ДонНТУ, ДонНУЕТ и ДонДУУ.
Більше 500 студентів виявили цікавість в отриманні практичного досвіду управління великою виробничою кампанією, щоби потім використати його у працевлаштуванні чи для заснування власного бізнесу. Національний координатор Тетяна Лучіно і регіональна команда підтримки з Фундації регіональних ініціатив (ФРІ) із захватом сприйняли такий рівень зацікавлення та відмітили вже традиційну активність та високі досягнення донеччан.

Звертаючись до молодих людей, вони підкреслили, що українські команди вже другий раз поспіль стають переможцями всесвітнього етапу конкурсу серед представників 33 країн-учасниць. І 17-19 квітня 2012 року Міжнародний фінал під патронатом Кабінету Міністрів України пройде у Києві.

Родзинкою Національного фіналу обіцяє бути поєдинок у прямому ефірі 4 кращих команд студентів та 4 — топ-менеджерів провідних українських кампаній. Крім того, передбачено цілу низку додаткових бонусів від партнерів Чемпіонату: Захист стратегій (у рамках конкурсу з розв’язку кейсів OTP Bank), Конкурс топ-спікерів і можливість запропонувати свій варіант логотипу GMC-2012, автори якого також будуть нагороджені.

Заінтригувавши присутніх хлопців, Тетяна Лучіно познайомила їх з механізмом реєстрації та участі у бізнес-симуляторі. 2048 команд з 235 ВНЗ України будуть розділені на міні-групи з 8 учасників, які і будуть представляти віртуальне конкурентне середовище.

Кожна з команд опиниться в однакових стартових умовах, отримавши управлінський звіт за 5 попередніх кварталів діяльності довірених їм підприємств. І кожній доведеться самостійно оцінити фінансовий стан та виробничі потужності, а потім, спираючись на проведений аналіз, розробити та впровадити стратегію успішного розвитку кампанії. Результатом їх діяльності будуть прибуток, ринкова частка і ціна акцій на фондовому ринку.
Багато з нас після закінчення вишу опинялись у ситуації, коли роботодавець радить забути все, що ми вивчали в інституті та опановувати все з нуля. Так ось зараз з’явилася реальна можливість зумістити ті знання з маркетингу логістики, управління персоналом, аудіту та багатьох інших з практичними навичками їх використання, досвід, що дорівнює кільком рокам роботи у справжньому бізнесі”, – впевнен Дмитро Дядик, голова Донецького осередку ФРІ.
Реєстрація відкрита на сайті www.gmc.in.ua до 1 листопада 2011 року.

Довідка. Змагання Global Management Challenge було засновано професором португальської школи бізнесу Луїсом Алвесом Коста в 1980 році і з тих пір стало популярним як в національному, так і в світовому масштабі.

Україна – перша країна в СНД, яка отримала можливість брати участь в міжнародній програмі по розкриттю управлінських талантів – GMC. Змагання Global Management Challenge стартувало в 2006 році, в ньому брало участь 192 команди (960 управлінців) провідних національних і мультинаціональних компаній країни, в 2007 – 224 команди, в 2008 – 320. Студентський чемпіонат вперше стартував навесні 2008 року.

Олександр Кисельов

Залишити відповідь