ФРІ підтримала звернення молоді до Генпрокуратури стосовно затримки видачі студентських квитків

Share

ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) підтримала звернення молоді до Генерального Прокурора України стосовно затримки видачі студентських квитків. Впевнені, що сам факт такого звернення посприяє вирішенню проблеми швидше, ніж почне реагувати прокуратура. Звернення було ініційоване громадською ініціативою “Покоління Майдану”, рухом “АнтиТабачна кампанія”, студентським братством “Студентський актив”, ВМГО “Українська асоціація студентського самоврядування” (УАСС) та ВМГО “Молодіжний націоналістичний конгрес” (МНК).

Текст звернення:

Генеральному Прокурору України
Пшонці В.П.

Шановний Вікторе Павловичу!

Цього року значній частині студентів, які вступили на перший курс вітчизняних вищих навчальних закладів із затримкою було видано студентські квитки, а в деяких ВНЗ (Національному медичному університеті ім. Богомольця, Львівському Національному медичному університеті ім. Данила Галицького, Львівській Політехніці, Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, НПУ імені Драгоманова та інш.) не видано досі, через що студенти не можуть користуватися надані їм законом пільгами, не можуть засвідчити те, що вони є студентами, через що вони стикаються з проблемами заселення в гуртожитки, не можуть отримати візу для поїздок закордон тощо. Така ситуація спостерігається вперше за останні 10 років.

Враховуючи все вищенаведене, просимо Вас з’ясувати, з якої причини відбувається затримка у видачі студентських квитків, а також притягти до відповідальності тих, завдяки халатності яких студенти позбавлені можливості користуватися надані їм законом правами.

Залишити відповідь