Оголошується набір на проект “Участь молоді у розвитку громад: побудова соціально справедливого міста”

Share

Літо не час для відпочинку! Ні, звичайно, ти можеш загоряти на своєму городі чи поїхати в якийсь Маріуполь, або, чим чорт не шуткує, навіть в Алупку, і валятися на пляжі й кричати: “Тагіл!”. Або, якщо вважаєш себе справжнім лідером, бажаєш не гаяти час,  поєднати приємне з корисним, працюючи над собою. Чи хоча б підібрати молоду амбійційну кампанію, бо разом кричати гучніше.

Фонд ім. Фрідріха Еберта спільно з Донецьким осередком «Фундації Регіональних Ініціатив» оголошує продовження набору на проект «Участь молоді у розвитку громад: побудова соціально справедливого міста». Назва длинюща, але проект насправді незабутній і вартий уваги.

Мета проекту – навчання політично активної молоді у сфері побудови соціально справедливого міста. Головний акцент – ціннісні аспекти, якісна освіта, що включає розуміння фундаменту розвитку, співвідношення свободи и відповідальності, сучасних концепцій з розвитку держави та соціуму, мотиваційних аспектів до активної громадської та політичної діяльності, якщо в тебе ще нема таких. І це ще не все!
Завдання проекту – виховання нової якісної еліти – хто ще не хоче? – шляхом розповсюдження знань та навичок, заснованих на новітніх технологіях. В рамках навчання відбудуться семінари для 4 фіксованих груп по 24 людини кожен. Подумай, з 4 мільйонів мешканців  96 осіб будуть носіями передових ідей та концепцій, ти можеш бути серед них! Місце проведення семінарів буде уточнене додатково відібраним учасникам, але не хвилюйтесь, воно завдовольнить будь-який смак. Завдяки науково-практичним тренінгам ви здобудете знання: як ефективно розумітися в собі та в членах команди, що ж таке демократія участі, особисті цінності й чому вони так важливі. І, звісно ж, купу нових контактів та карколомні враження.

До участі запрошуються кандидати від 18 до 35 років, котрі:
• мають досвід роботи в громадсько-політичних або громадських рухах;
• займають активну життєву позицію;
• прагнуть отримати нові знання у сфері суспільно-політичних дисциплін;
• проживають у Харківській, Дніпропетровській та Сумській областях.

І можуть заповнити та надіслати Анкету учасника (додається до цього запрошення), обов’язково з усіма заповненними клітинами.
Харків 5-7 серпня. Дедлайн до 3 серпня включно.
Дніпропетровськ 8 – 9 серпня.Дедлайн до 6 серпня включно.
Харків 11 – 12 серпня. Дедлайн до 9 серпня включно.
Суми 13 – 14 серпня. Дедлайн до 11 серпня включно.

Заповнений документ «Анкета»надсилайте на електронну адресу: vmgo.fri.donetsk@gmail.com з такою темою листа: «місто від якого подаєтесь+ПІП+дата семінару» http://byyb.net/l/11228/anketa/
Ще раз: навчання, проживання, харчування для участників БЕЗКОШТОВНЕ. Проект реалізується за підтримки представництва Фонда імені Фрідріха Еберта в Україні та Донецкого міського осередку ВМГО «Фундація Региональних Ініціатив».

Додаткова інформація за телефонами менеджерів проекту:

  • 0999500716; 0939128807 Дмитро Дядик.
  • 0955772721; 0639922030 Олександр Безніс;

3 thoughts on “Оголошується набір на проект “Участь молоді у розвитку громад: побудова соціально справедливого міста”

  1. И да… интересный сайт… вот все так хотят чтобы у нас все было национальное, хорошее, справедливое, а, блять, заменить “Home” на “Головна” религия чтоль не позволяет?

  2. Анкету вроде отослала…а вот как узнать меня отобрали для участия или нет? будут какие-то приглашения или оповещения?

Залишити відповідь