ФРІшники! Зголошуйтесь на табір “ЛІДЕР-2011″!

Share

15-18 липня у Карпатах відбудеться традиційний табір ФРІ “ЛІДЕР-2011”. Цей табір виконує функцію обміну досвідом між осередками, координації, пошуку шляхів розбудови та зміцнення ФРІ. Зголоситися до участі у таборі може будь-який ФРІшник!

Для отримання запрошення до участі у таборі треба виконати такі прості дії:

  1. Пересвідчитися, що на сторінці осередку в базі даних ФРІ є інформація про тебе, включно з посиланням на твою анкету та протокол Правління, яким тебе було прийнято до ФРІ. Зробити це можна в Голови або Секретаря (якщо є людина на цій посаді) твого осередку. Якщо це досі не зроблено, вимагайте від керівництва свого осередку заповнення бази. Оля Івкіна, Керівник Секретаріату Всеукраїнської ФРІ в поміч :)
  2. До 8 липня максимально розгорнуто, докладно та відверто заповнити невелику аплікаційну форму. Відповіді на питання анкети – основа для прийняття рішення про запрошення до участі в таборі.
  3. Отримати рекомендацію від Голови або Правління осередку до участі в таборі. Така рекомендація не є обов’язковою, проте вона практично гарантує, що ти отримаєш запрошення на “ЛІДЕР”. Оформлюється у вигляді звичайного протоколу або витягу з протоколу засідання Правління осередку або рішення Голови з переліком представників осередку, які рекомендуються до участі в таборі.

От і все! :) Ми готуємо цікаву нетрадиційну програму й покладаємо великі надії на цей табір для розвитку кожного з осередків. Будьте готові до насиченої роботи. Цей табір надзвичайно важливий для подальшого розвитку ФРІ!

Зустрінемось в Карпатах! ;)

P.S. Якщо ти не отримав цього листа на особисту скриньку, запитай в голови свого осередку, чому.

2 thoughts on “ФРІшники! Зголошуйтесь на табір “ЛІДЕР-2011″!

Залишити відповідь