28 червня Миколаївська ФРІ зібрала справжніх патріотів

Share

28 червня Україна святкувала День Конституції! Миколаївська ФРІ зібрала справжніх патріотів на акції «Живий прапор»!

Ми стали живим прапором України, який пронісся головною вулицею міста і нагадав про нашу державу як націю зі славним минулим та світлим майбутнім!

Багато запальної молоді зібралося у Миколаєві на Радянській для того, щоб привітати жителів міста з Днем Конституції та нагадати усім, що ми – теперішнє і майбутнє України, нам її творити і будувати.

Молоді люди у синьому та жовтому вбранні з кульками відповідного кольору у руках утворили «живий прапор» України. Прапор не лише живий, а й такий, що говорить щоквартально (зупиняючись на початку кожного кварталу), що любить Україну. «Прапор» дійшов до пішохідного мосту, залишив по собі кульки з написами – побажаннями щастя і благополуччя рідній державі. Частинки – складові прапору – не лише кажуть про свою любов до Батьківщини, але й щоденно доводять її добрими справами. Так, більшість учасників акції – члени громадських організацій Миколаєва – «Фундації Регіональних Ініціатив», «Демократичного Альянсу»,«Рассвета», «Креативної молоді» та інших.

Акція проводиться вже вдруге і збирає все більше патріотів. Організатори її – Миколаївська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив». Вдячні за організацію цьогорічної акції Миколаївській ФРІшниці Анастасії Костенко.

Катерина Деменнікова


Залишити відповідь