В місті Острог жива тількі ФРІ

Share

Сьогодні стало зрозуміло хто щось робить, хто намагається, а хто просто існує на папері. На захід, який організовували ФРІшники з Громадської ради, з’явилась лише   ПЛАТФОРМА ЯСКРАВО, що є в Рівному. Всі інші запрошені не з’явилися з невідомих причин.

Також  ми вдячні  кореспонденту  з газети  “ДЕНЬ” . Із присутніх ще були члени Громадської ради при Острозькій РДА та при міськвиконкомі м. Острог. 

Форма проведення заходу не змінилась і була такою:

–Презентації МГО, які зявились

–Усна презентація проектів цих організацій

–Написання листів до влади

Захід відбувся в приміщенні міськвиконкому  за сприяння Громадської ради при Острозькому міськвиконкомі та ГР при Острозькій РДА, спільно з ВМГО ФРІ

Мета проведення заходу – обговорення науковцями та практиками, аспірантами, представниками державних органів влади та всіма зацікавленими особами актуальних проблем розвитку молодіжних громадських організацій регіону та пошук шляхів їх вирішення.

Фундація Регіональних Ініціатив м.Острога обмінялась інформацією і своїми ідеями з присутніми, що стало після круглого столу приводом для написання звернення до депутатів та міського голови з вимогами та пропозиціями щодо більшого сприяння у стосунках з молодю.

Веселить  те що з’явились бажаючі долучитись до ФРІ! ЦЕ СУПЕР!І ЦЕ НАШ РЕЗУЛЬТАТ!

Примак Віталій
primakvit25@gmail.com
Острог

One thought on “В місті Острог жива тількі ФРІ

Залишити відповідь