Про університети та професії – дітям

Share

17 червня члени Миколаївського осередку ВМГО “ФРІ” Єфремова Вікторія, Крапивін Євген та Товста Ганна завітали до Центру дитячої реабілітації та ортопедії з заняттям з профорієнтації.

До цього Центру кожних 1-2 місяці з’їжджаються на лікування хворі діти з ДЦП. Уже стало традицією дл членів Миколаївської ФРІ приходити до них з тренінгами, розповідями та бесідами.

Цього разу Миколаївські ФРІшники розповіли дітям про ЧДУ ім. Петра Могили, а саме про спеціальність соціальна робота, на якій навчаються. Тут же відбулася задушевна бесіда з вчителем-вихователем, яка розповіла багато цікавого про центр та дітей, які там навчаються. Профорієнтаційна розмова проводилася з дітьми 14-16 років, які були учасниками першого міжобласного заїзду. Не зважаючи на те, що вони знаходилися там тільки перший день, діти дуже добре здружилися між собою і облаштувалися в центрі. Прийняли членів організації вони теж чудово, тому всім все сподобалося. Учні задавали питання, на які фрішники із задоволенням відповідали: про університет, сесії, культмасові заходи в університеті та саму ФРІ. Одна з вихованок, чотирнадцятирічна Тетянка, прочитала свою вишукану прозу про надію, яка вразила усіх до самих сокровенних ноток душі. Прощатися не хотілось, але час спливав. Тому дехто обмінявся “контактами” і установив дружні стосунки з фрішниками.

…За декілька днів після зустрічі, пересікшись недалеко від центру, діти впізнали студентів і дружньо привіталися, бажаючи успіхів у навчанні та добре скласти сесію.

Люблячі дітей ФРІшники

Залишити відповідь