Тандем ФРІ

Share

Що таке шанс і чудові можливості? Ми, активна молодь, завжди прагнемо до більшого. Саме тому ФРІ стала учасником міжнародного конкурсу «Тандем», і вже пройшла до другого туру! Організатор – Центр культурного менеджменту (Львів). Це чудова нагода вибороти шанс зробити мистецький проект спільно із європейськими організаціями. Із поданих заявок обиралися 30 іноземних і 30 українських організацій, які боротимуться за відбір до третього етапу. Із 30 пар переможуть 18, які отримають 4000 євро для здійснення проекту. Серед європейських країн-учасників: Франція, Польща, Великобританія, Латвія, Німеччина, Угорщина.. Серед українських претендентів на перемогу – організації із Києва, Житомира, Львова, Кіровограда, Харкова…

Всі в очікуванні зустрічі, яка відбудеться в Києві 16 і триватиме до 21 травня. Ці дні учасники ознайомляться із діяльністю потенційних партнерів, матимуть змогу отримати контакти для подальших співпраць. 18 травня має бути зроблений вибір напарника. Згодом, 21 травня – презентації спільних ідей і оголошення переможців. В рамках обговорення – 19 та 20 травня, ми прийматимемо обраного нами іноземного гостя. Хто це буде – ще не відомо. Ми зробимо візит нашого партнера незабутнім. Гостинність та добродушність ФРІшників – це наша чудова риса :)

Саме тому наш гість повинен побачити все саме найкраще – і цікаві куточки Києва, насичені віковою історією і мистецькі заходи, які відбуватимуться в ці дні. Одним із самих цікавих буде Міжнародний салон авторської ляльки, який проходитиме в Українському домі з 18 до 22 травня. Подія такого рівня, присвячена авторським лялькам та іграшкам, є унікальною для України по своїй виставковій і розважальній програмі.

З нетерпінням чекатимемо на результати і неодмінно – на позитивні, адже ФРІ – це сила! ФРІ – це перемога! Триматимемо кулаки і будемо налаштовуватися лише на успіх!

Залишити відповідь