Презентація ФРІ у найактивнішій школі Миколаєва за підсумками “Зробимо Україну чистою!”

Share
презентація ФРІ в Миколаївській школі
презентація ФРІ в Миколаївській школі

24 травня в ЗОШ №24 пгт. Матвіївка м. Миколаєва відбулася презентація Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив”.
Презентували організацію голова миколаївської “ФРІ” Катерина Деменнікова та член КРК миколаївської “ФРІ” Євген Голубничий.
Послухати про нові можливості, цікаві проекти та акції зібралися учні 8-10 класів.
Натхненно розповідали уже досвідчені ФРІшники про історію “ФРІ”, минулі, теперішні та майбутні проекти. Наголошували на тому, що кожна молода людина являється геніальною особистістю і може втілити свої ідеї в життя, розкрити свій потенціал та реалізувати себе. Участю у ФРІшному життія зацікавилось досить багато школярів, яких ми запросили на найближчі заходи, зокрема на літній ФРІшний наметовий табір “Літо- ФРІосвіта”, який відбудеться 8-11 липня у Миколаївській області (смт. Мигія, територія національного парку “Бузький Гард”).
Загалом презентація пройшла досить вдало та “врожайно”, ми маємо надію, що нові члени організації проявлять себе, а зможемо надати усе необхідне для їхньої продуктивної роботи, а можливо й на базі школи створити первинний осередок Миколаївської “ФРІ”.

Євген Голубничий

Залишити відповідь