ПАРАД ШУМАНА у Варшаві – старт маршруту Євроавтобусу-4

Share

Український «Євроавтобус» взяв участь в грандіозному параді Шумана в Варшаві.

Created with flickr slideshow from softsea.

7-го травня молодіжний проект «Євроавтобус-4 молодь Європи – Українським громадам» взяв участь у грандіозному параді Шумана в Варшаві, презентувавши єдність молоді ЄС і України і їхнє прагнення бачити Україну в ЄС, офіційно розпочавши подорож проекту.

Українську делегацію на параді Шумана представляла молодь із Польщі, Італії, Словенії, Литви, Латвії, Угорщини, Румунії і України, що пройшли вулицями Варшави поруч із автобусом, яким учасники подорожуватимуть Україною вже в травні цього року. Близько 20-ти учасників проекту «Євроавтобус-4» пройшли ходою в колоні, що представляла молодіжних лідерів Польщі і делегації навчальних закладів, політичних лідерів Польщі та інших країн ЄС.

Міжнародний молодіжний проект «Євроавтобус» вже не вперше брав участь у Параді Шумана – цим заходом офіційно розпочинає свій маршрут багаторічний молодіжний проект «Євроавтобус». Цього року вже вчетверте проводитимуть просвітницькі і освітні заходи молодіжні активісти з країн ЄС в рамках подорожі Україною із метою активізації молоді і

Українська делегація викликала неабияку зацікавленість у громадян Польщі і учасників Параду Шумана: учасники із країн ЄС, одягнені у фірмові українські футболки проекту викликали ажіотаж серед представників польських ЗМІ, глядачів і учасників параду: у молоді-учасників проекту брали інтерв’ю і робили фотознімки та відео, виявляючи неабияку прихильність до них.

Цьогорічний парад відрізнявся неабиякою помпезністю, великою кількістю делегацій-учасників, глядачів та представників ЗМІ: були представлені начальні заклади Польщі, громадські проекту

Як зазначає координатор «Євроавтобусу-4», Дарина Барсукова, член –« Цьогорічна участь у Параді Шумана була найактивнішою за усю історію проекту, найприємнішим є те, що громадяни Польщі і ЄС є дуже прихильними до нашої делегації і радо зустрічають учасників із України і інших країни ЄС»

Більше події також можна знайти за посиланням.

Залишити відповідь