Невідома поезія в садку ЛітМузею

Share
Літературне бомбардування
Літературне бомбардування

26 травня в садочку Харківського літмузею відбулось зовсім не урочисте, та не менш значне звертання до Неї – прекрасної, загадкової та невичерпної пані Поезії:

«Не любити тебе не можна,

Володіти тобою жаль,

І хвилина діяння кожна

Випромінює нам печаль…»

Чергове Літбомбардування, присвячене саме поетам, зібрало і досвідчених бомбардувальників, і першовідкривачів тематичного буккросингу, вік яких сягає від 1,5 років до вічно юних душею.

Із вуст ллється прекрасна невідома поезія відомих поетів, книжки передаються із рук по колу – цього разу все по-весняному, по-домашньому – закриття сезону під звучання польської, фінської,

англійської, іспанської мов на килимі та з чаєм. Отаке собі інтернаціональне ЛБ.

Ходили по руках Кундера, Гумільов, Жадан, Бредбері, Гессе, збірка турецьких оповідань. І не дивлячись на розслаблену атмосферу очікування літа, передавали їх довго, мотиваційно, наголошуючи на важливості прочтіння. Можливо скоро на ЛБ буде новий конкурс, хто найбільше людей переконає читати саме ним принесені книжки;)

Отже як висновок: вірші ми трохи пам’ятаємо – декламування за радість, читати треба в оригіналі однозначно, а як не склалося з мовами, то вже на крайній випадок – дослівний переклад.

І змістове ядро твору перемагає його поетичне, але невірне звучання у дискусії бомбардувальників і ставить крапку в сезоні вильотів Літературного Бомбардування 2010-2011. Крапка наслідками року задоволена до країв, та організатори вже намалювали ескіз її плавного перетворення в кому і повні ідей щодо ЛБ 2011-2012. До зустрічі, шановні. Читайте книжки для наповнення. Тоді зможете ділитись. Гарного літнього наповнення і до зустрічі.

З повагою, оргбомбардувальники;)

За підготовку тематично-інформаційної частини віршованого бомбардування велика дяка Олі Іванищівій та Сергію Тищенко.

Залишити відповідь