Майстер-клас “Призначення ЧОЛОВІКА&ЖІНКИ”

Share

Призначення Ч&Ж
Призначення Ч&Ж

В рамках Міжнародного руху “Тиждень подружжя в Україні” Київський осередок ВМГО “ФРІ” проводить майстер-клас на тему: “Призначення Ч&Ж”.

“Творіння майбутнього людства через розкриття свого потенціалу, як супутниці по життю для свого коханого та  виховання наступного покоління.

Велика місія і відповідальність жінки та чоловіка за розвиток життя. Універсальні призначення жінки та чоловіка. Майстер-клас пройде у формі вільного спілкування та колективних ігор.”

Дата: 28 травня, субота

Час: 11:00

Місце: Парк Вічної Слави

Реєстрація: за посиланням.

Життя коротке. Порушуй правила – живи просто. Ніколи не шкодуй про те, що змусило тебе посміхнутись. Прощай швидко. Цілуй повільно. Смійся нестримно. Танцюй, ніби тебе ніхто не бачить. Співай, ніби тебе ніхто не чує. Працюй, ніби тобі не потрібні гроші. Кохай, ніби тобі ніхто ніколи не робив боляче. Живи кожною миттю, ніби на Землі Рай.

Тренер:

Людмила Варчевська – викладач Української Академії  Універсології, тренер «Інституту Сучасної Жінки».  Авторські проекти: «Майстерня взаємин»,  «Поговоримо про це…»,  «12 кроків назустріч чоловікові своєї мрії», «Юла – Повернення в дитинство», «До джерел», співавтор-муза колективної творчості «Святкові бали». Спеціаліст по Універсальному управлінню.

Напрями роботи: психологія взаємин Чоловіка&Жінки, в пошуках своєї коханої половинки (робота з особистістю), творчість, духовність і універсальність творіння КОХАННЯ, призначення і спільний розвиток пари закоханих, управління сексуальними енергіями.

Майстер-клас відбудеться 28 травня в суботу, в одному з найкрасивіших місць публічного простору міста Києва історичному Парку Слави на вулиці Мазепи.

Всіх хто зареєструється до 15:00 27 травня чекатимуть біля Стели вічного вогню о 10:30 ранку в суботу 28 травня.

З собою можна (або навіть потрібно) захопити свою другу половинку, та гарний настрій. :)

Координатори:
Ольга Івкіна 066-643-91-88, olga.ivkina@live.ru
Катерина Дідик 096-306-31-37, kate.didyk@gmail.com

Залишити відповідь