«Весняний тиждень добра» показав, що у Миколаєві досить багато небайдужих городян

Share
Тиждень добра в Миколаєві
Тиждень добра в Миколаєві

Сьогодні у виконкомі Миколаївської міської ради підбили підсумки волонтерської акції «Весняний тиждень добра».Як раніше повідомляли «Новини-N», вона проходила в Миколаєві з 16 по 23 квітня. Мета акції – популяризація волонтерства та залучення жителів у суспільно-корисну діяльність.

Миколаївська ФРІ –  співорганізатор акції!

«Тиждень добра» у нашому місті проводиться шостий рік поспіль. За словами членів оргкомітету, акція була насичена різними заходами: від благоустрою дитячих дворових майданчиків до надання посильної допомоги ветеранам, від збору коштів для поліпшення матеріального становища вихованців Обласного будинку дитини до прибирання території міського некрополя, від флешмобів на прояв доброти до благодійних концертів.

Співголова оргкомітету Дмитро Мурашко розповів про один з нововведень цієї акції – створення спеціального порталу для обліку та реєстрації добрих справ (www.ekdialog.org). Цікаво, що найактивнішими виявилися учні миколаївських шкіл, навіть влаштували своєрідне змагання за кількістю скоєних добрих вчинків.

У ході урочистого закриття «Весняного тижня добра» заступник міського голови Маргарита Сапожнікова вручила листи подяки партнерам і активним учасникам акції. Вона подякувала волонтерам за активну життєву позицію на благо міста і підкреслила важливість подібних ініціатив.

«Суспільство необхідно виховувати на принципах добра.Невипадково біблійна мудрість говорить: «Та не збідніє рука, що дає». Тому що всі, хто творить добро, винагороджуються сторицею », – сказала Маргарита Сапожникова.

Організатори відзначають свого роду прогрес серед учасників акції, оскільки в минулому році до «Весняної тижня добра» долучилися 2000 волонтерів. Тоді як в цьому році за підсумками акції проведено 42 добрих справи, в яких взяли участь 3045 волонтерів і 57 організацій.

Залишити відповідь