ФРІ допомогла зробити Україну чистою!

Share
ФРІшники робили Україну чистішою
ФРІшники робили Україну чистішою

Всеукраїнська ФРІ стала співорганізатором екологічної ініціативи “Зробимо Україну чистою!” З дати проведення прибирання минув тиждень, і тепер можна підбити підсумки.

Отже, за приблизними підрахунками, в акції взяли участь більш ніж 20 тисяч волонтерів по всій Україні, було зібрано, посортовано і відправлено не переробку близько 5 тисяч мішків з відходами.

Це незначні результати, враховуючи те, скільки в Україні людей і відходів, які вони продукують. Але це дуже значні результати, враховуючи те, що така акція має шанс зрушити з місця низку гвинтиків в свідомості громадян.

Ці гвинтики – усвідомлення власної відповідальності за стан навколишнього середовища і перед сучасним, і перед наступним поколіннями; відчуття себе господарями у власній країні; відчуття прекрасного і прекрасне відчуття того, що робиш  щось корисне :)

ФРІшники взяли активну участь в акції на різних рівнях – від простих волонтерів до координаторв міст, забезпечували інформаційну підтримку, знаходили спонсорів та багато іншого.  Якщо ви ще не з нами, маєте шанс долучитись до організації наступних акцій! Багато цікавого досвіду і нових знайомств гарантовано!

Адже прибиранням 16го квітня проект “Зробимо Україну чистою!” не закінчується. Свої ідеї щодо розвитку проекту ви можете висловити на сайті letsdoit.org.ua, там само знайдете інформацію про наступні акції.

Те, що діючи разом, можна змінити життя на краще – для нас, ФРІшників, не новина. Цей проект – чергове підтвердження цього факту :)

Оля Івкіна

2 thoughts on “ФРІ допомогла зробити Україну чистою!

Залишити відповідь