Як у Миколаєві поширювали вірус доброти!

Share

Щоб повірити в добро, треба почати робити його!

Епідемія доброти17 лютого з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти проводився Всеукраїнський захід “Епідемія доброти”( 50 міст України поширювали вірус добра ), до якого з радістю долучилась і Миколаївська міська організація ВМГО “Фундація регіональних ініціатив”.

Цей день повинен був дати  можливість людям задуматись – наскільки важливо робити, на перший погляд, елементарні речі: подякувати, посміхнутись, підтримати добрим словом. Захід мав на меті стати поштовхом до гарних, добрих справ кожного миколаївчанина.

Адже насправді, це найлегше, найсвітліше, що ми можемо зробити для оточуючих. Добро не просить їсти, не знає, що таке криза, не бере участь у виборах, не заздрить, а просто приносить тепло та радість людям.

Минулого року Вінниця відзначала день доброти , у якому взяло участь понад 500 активних вінничан. Більше 15 різних акцій та флешмобів могли побачити та відчути жителі міста. Захід тривав один день, проте наслідком стало усвідомлення того, наскільки щирі, добрі та відкриті мешканці міста.

Цьогоріч Вінниччина стала серцем розповсюдження доброти серед  міст-побратимів.

У Миколаєві  о 12.00 на площі розпочалось відкриття чарівної “СКРИНЬКИ ДОБРОТИ” і   випуск символічного вірусу доброти у вигляді повітряних кульок. Волонтери доброти ( а це близько 60 учнів з трьох шкіл міста ) привітали це дійство гучними  оплесками і розбіглись творити добро по всьому місту.

Скринька доброти була своєрідним атрибутом акції, у яку вклав часточку душі кожен посланець доброти. Вона стояла на площі та привертала увагу перехожих, прикрашена смайликами, сердечками, бантиками, позитивними висловами та побажаннями.

Посланці добра розприділились по наступних акціях та флешмобах:

“Подаруй посмішку”:  волонтери роздавали перехожим карточки “Дякую” , “Посміхнись і світ стане кращим”, “ Твоя доброта – це універсальний подарунок кожному”, “ Кредит доброти: 1. Зроби добру справу.2 . Передай цю картку далі”, завдяки яким намагались висловлювати вдячність та дарувати посмішки просто так.

“Стрічка доброти”: посланці доброти мали стрічки, де були написані гарні, підбадьорюючі слова та побажання. Такі “подаруночки” вони дарували незнайомим перехожим, зав’язуючи стрічку на руку, при цьому давали ще одну, аби щасливчики також віддавали незнайомому перехожому таку стрічечку.

“Веселі світлячки”: дівчата та хлопці були  обклеєні стікерами з добрими надписами: “Залишайся собою”,  “Подаруй світло”,  “Ти  – художник свого життя”, “Радій життю”, “Ніколи не здавайся”, “Повір у свої сили”, “Зроби рішучий крок”, “Ти – щасливчик”, Ти –унікальний”, “Все залежить тільки від ТЕБЕ”, “Щастя десь поруч”, “Все в твоїх руках” та інші. У такому кумедному вигляді посланці доброти ходили по магазинам, по ринку, вулицями міста і роздавали перехожим ось такі гарні папірці.

“Кулька світла”: посланці доброти  роздавали кульки діткам на вулиці,  всередині кульки був сюрприз  – гарне побажання.

“Зупинка доброти” – хлопці та дівчата з розмальованими плакатами “Хай щастить”, “Зупинка доброти”, “Посміхніться, бо у нас революція доброти!”, “Добро починається з ТЕБЕ”, “Роби добро іншим – тобі повернеться втричі” та гарним настроєм зустрічали людей, що виходили з громадського транспорту на зупинці оплесками та вигуками, закликаючи робити гарні справи. Чоловіча половина подавала руку з маршруток усім жінкам.

“Добрий прогноз” – посланці доброти виготовили скриньки “добрий прогноз”,в яких перехожі могли дізнатись, що ж гарного їх чекає у найближчому майбутньому.

Наша акція зацікавила журналіста-репортера  з ТРК “Люкс” – Оксану Мартинович , яка супроводжувала наших добродіїв в день акції і висвітлила подію на “Новому” каналі ввечері 17 лютого.

Мешканці міста спочатку насторожено дивились на молодих людей,  але згодом  все частіше можна було побачити радість та посмішки перехожих, яким імпонував такий запал та емоційний прояв доброти.

В ході акції волонтери доброти виготовили спеціальні коробки, у які були зібрані  благодійні кошти для малозабезпечених сімей.

Акція “Епідемія доброти” насправді не ставила за мету вирішити важливі економічні чи соціальні питання, але за один день вдалось наповнити місто позитивом, усмішками, радістю та добром.

Висловлюю щиру подяку усім посланцям доброти, що приєднались до заходу: “Ви були активними та позитивними, саме завдяки вашій енергетиці та доброті,  яку Ви випромінювали у цей день, вашій теплоті та підтримці вдалось поширити “вірус добра” по нашому місту. Найбільша подяка Вам, волонтери! Творіть добрі справи! Добро існує там, де його постійно творять!”

Організатори акції дякують : магазинам “Скарбниця”( Ірині Охабській ),  “Молодіжний центр” ( Любі Хомчак ),” Наталі” ( Володимиру Начевному) та Олександрі Ткачук.

Посилання на ролик з Нового Каналу про епідемію доброти у Миколаєві…

Усі фотографії із заходу можна переглянути у фотогалереї

Голова ММО ВМГО “Фундація регіональних ініціатив” Оксана Винницька

Залишити відповідь