І у казці ми встигли побувати….

Share

Львівська ФРІ виступила партнером благодійного бал-маскараду “Знову у казку” приуроченого до  свята  дня Св. Валентина.

Що? Де? І найголовніше …Коли?

Відбувалось  все це чарівне дійство 10 лютого, у Будинку Вчених (вул. Листопадового чину, 6), одному з найрозкішніших будинків міста. Бал проходив у казковому краю – Країні Чудес, де потрапила дівчинка Аліса. Усі ж кошти, зібрані від продажу квитків (а вартість квитка коливалась від 150 до 200 грн., куди входила концертна і танцювальна  програма, святковий торт та вишуканий фуршет+додатковим бонусом до квитка були майстер-класи із бальних танців, які проходили з 31.01 по 09.02 кожного вечора за адресою вул. Хуторівка 35А. ), будуть вкладені у розпис іконопису каплиці в Українському католицькому університеті.

Хто ж придумав??

Ідея цієї казки належить  голові студентської ради УКУ, Роману Грибовському, а її втіленням у життя займається група молодих, ініціативних людей =)

І кілька слів про сам бал…

Хто ж ведучі?? А їх роль вправно зіграли Назар Бійчук й Катя Трачук. Як і годиться, на балу був присутній справжнісінький Принц – володар титулу “Містер Львів 2010”, Олег Гойда! А його Принцесою була…. чарівна гостя. У який же спосіб  обирали щасливицю … оце була інтрига, тому й  організатори запевняли, що кожна з дівчат матиме шанс :)

А протягом вечора на гостей чатувала чудова музика у виконанні “Пікардійської терції”, камерного оркестру “Віртуози Львова”, дуету “SwallowS” та інших.. Також  увазі глядачів були представлені сценічні постановки театру «Арт-Рай» та багато всього-всього казкового.

Ти ж на казковий бал зібрався! Тому й тут без магії справді не обійшлось!  Прекрасна стать ночами просила у доброї феї довге вечірнє плаття, юнаки – фрак, парадну військову форму (якщо повезло) або ж класичний чорний костюм. І не забував ніхто про маску, куди ж без неї?

На завершення..

У День Валентина завжди хочеться чогось такого оригінального і цікавого. Якщо маєш з ким таке власноруч зробити – радійте разом, якщо ж ні – то можна випробувати долю. Головне – аби в підсумку була не якась там буденна нудьга, а те дуже бажане “жили довго і щаливо”…

З грядущим Днем закоханих! =)

З повагою,

Володя Сухий і Львівська ФРІ

Залишити відповідь