Проект “Євроавтобус 3: активуючи громади: ЄС- Україні ” номіновано на кращий освітній проект 2010 року

Share

logo_eurobusІнформаційний студентський ресурс StudNews, оголосив рейтинг найкращих студентських проектів 2010 року. В рамках проекту відбудеться голосування за молодіжні ініціативи, організаторами і цільовою аудиторією яких є студенти та дія котрих поширюється більше ніж на одну область України. «Євроавтобус 3 Активуючи громади: ЄС – Україні » висунуто на кращий освітній проект.

Нагадаємо, що в освітніх заходах , що входили в програму «Євроавтобусу», участь у них взяли близько 800 молодих людей з 7 областей України. Крім того. Близько 3000 людей були залучені до спільних заходів та реалізації місцевих міні-проектів. Молодь із 4 областей побувала на підсумковому навчально-мотиваційному таборі «Be free» з громадської активності.

В рамках проекту українські студенти та учні стали слухачами менторських сесій і тренінгів про можливості волонтерських служб, основи журналістики, основи підприємництва, навчальні можливості за кордоном, творчі студії та інші навчальні сесії.

Друзі, підтримайте «Євроавтобус» та проголосуйте за проект! Зробити все це можна за цим посиланням: http://studnews.org.ua/project2010/osvitni-proekti/eurobus

Від Вас залежить майбутнє попереднього та нового проектів “Євроавтобус”

Покваптеся! Голосування триває до 6 березня 2011 року.

Залишити відповідь