Чи “взірвали світ любов’ю”?

Share

Ми взірвемо світ любов'ю,
Розлетиться атомами.
І нехай для всіх
Будем винуватими.

Чи “взірвали світ любов’ю” або підсумки проекту Миколаївської ФРІ “Чарівний тиждень любові” :).

У нашому швидкоплинному житті одні справи змінюють інші, і за цим різноманіттям ми інколи упускаємо головне: увагу, турботу і ніжність до коханої людини. Свої почуття і емоції ми звикли замінювати на «смайлики», а інколи взагалі писати коротко і чітко без будь-якого емоційного забарвлення. Та чи може жовтий «смайл» виразити всю глибину почуттів? Ми звикли скорочувати і спрощувати. Але чи завжди це доречно? Інколи треба зупинитися і пригадати, коли останній раз ми щиро і глибино проявляли свої почуття? На день Святого Валентина? Чи на день народження коханої людини?

Саме ці проблемні питання спонукали керівництво Миколаївської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» реалізувати соціальний проект «Чарівний тиждень любові». Метою проекту стала  популяризація цінності любові,  об’єднання молоді міста навколо проблеми занепаду цінностей любові і кохання.

У рамках проекту з 12 по 19 лютого відбулося п’ять заходів. Літературно-музичний вечір, який відбувся 12 лютого у стінах актового залу бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького, відкрив «Чарівний тиждень любові» для миколаївців. Навіть несприятлива погода не згасила інтерес молоді до сучасного мистецтва. Кожен виступ був особливим і емоційно-чуттєвим, пройнятий почуттям любові. Євгеній Уманов підняв завісу над таємницею трьох куточків людської душі, а Євгеній Півень розкрив багатогранність любові у різних її проявах. Сергій Гололобов вразив слухачів своїми перекладами англійського дарк-фолка. Жіночу лірику з усім глибоким спектром переживань і думок представили Джейана Дрімер і Анна Швець. На завершення вечора Олександр Балашов своїми блюзами викликав цілий спектр емоцій від сміху і ніжності до суму і жалю. Святковий і такий теплий настрій, створювали кульки-серця і гарячий чай з солодощами.

Напередодні дня всіх закоханих у Марк Плазі відбувся концерт «Про кохання і не тільки…» Гарний настрій глядачам створювали «Decadense», арт-проект “Живые”, «Lagrange», «Green Mile», Лілія Білик, Вікторія Чернова, Євген Седух та Іван Кисса.  Ведучий концерту, член «ФРІ»,  Олександр Глушков зазначив, що такі заходи дають можливість для самовираження та самореалізації молодим виконавцям, дарують насолоду й радість глядачам, це змістовно проведене дозвілля у переддень свята.

15 лютого в Молодіжному Центрі буккросинг «Оди коханню» зібрав шанувальників прози і поезії. У вузькому колі, в дружній атмосфері, читачі представили свої улюблені книги про кохання: романи Марії і Сергія Дяченків «Шрам», «Долина Совісті», збірку поезій Едуарда Асадова і Анни Ахматової, романи Януша Вишневського «Коханка» та  Санти Монтефіорі «Соната незабудки». Ведуча буккросинга, член «ФРІ», Наталя Кутняк, зробила добірку історій про вічне кохання, які задавали особливий тон вечора. Після презентації всіх книжок був обраний читач, який найкраще презентував свою улюблену книгу. Ним стала студентка ЧДУ ім. Петра Могили Сіденко Аня, яка отримала у подарунок книгу-сюрприз. На завершення вечора учасники буккросинга обмінялися книжками і зробили кілька фото на пам’ять.

Любов – це не тільки життєдайна сила, вибух емоцій, тепло долонь коханої, а й мистецтво, якому  потрібно навчатися. Знайомлячись, закохуючись і даючи обіцянку один одному бути разом, ви лише закладаєте фундамент і попереду на вас чекає щоденна праця по вибудовуванню відносин. Отримати певні практичні поради, поглянути на любов очима інших людей і, можливо, навіть переоцінити для себе поняття любові мали можливість учасники тренінгу «Любов – енергія життя», який відбувся 19 лютого в Молодіжному центрі. Тренер МПК «POSITUMу» Татенко Юлія поставила перед учасниками тренінгу такі  питання і проблеми: що таке любов, яким ви бачите свою другу половинку, баланс і проблеми комунікації у відносинах. Тренінг був насичений дискусійним обговоренням і обміном досвідом. Наприкінці тренінгу учасники поділились своїми враженнями від проведеної роботи.

На завершення проекту 19 лютого відбувся показ фільму «Вам и не снилось», який влаштував кіноклуб «ФРІдом» у приміщенні ЦСП РУСАЛу. Після перегляду стрічки молоді люди жваво обговорювали кіно і ділилися своїми думками щодо сили кохання, першого кохання і забороненого кохання; було багато сказано, але найголовніше – що кохання живе у кожному серці.

Чернозуб Анастасія, координатор проекту

esmeralda051@yandex.ru


“Немає загадки таланту , є вічна загадка любові” (Г.Тютюнник)

Любов – наймудріша та наймогутніша сила, з її допомогою можна вирішити проблеми та складні питання! Так, це можна зробити також з допомогою боротьби, але тимчасово… До того ж далеко не всі люди підкоряються боротьбі.

Вам сказали щось погане чи штовхнули у транспорті!? Любіть і прощайте! На будь-що відповідайте добром, саме у ньому – любов!  І ви відчуватимете щастя завжди!

Любіть – і ви побачите життя у більш привабливому світі!

Даруйте людям любов: кожен з нас її потребує.

Любіть увесь світ і будьте щасливими!

З любов’ю, автор ідеї проекту , Катрусянчик;)

P.S. Дивіться відео – кліп на пісню, з якої гасло проекту: http://goo.gl/NbmSZ :)

Залишити відповідь