Старий Новий Рік збирає миколаївських ФРІшників!

Share

Кожному з нас дане життя, але як його прожити – ми вирішуємо самі. Антуан де Сент – Екзюпері писав: «Встав уранці, вмився, опорядився – і відразу ж прибери свою планету». Думаю, він має рацію. І кожен з нас має спробувати зробити щось для інших. Звичайно, неможливо одразу вирішити якісь глобальні проблеми, але можна зробити хоча б щось, щоб принести людям радість, зробити їх щасливішими. Як? Це залежить від кожного з нас.

Миколаївська ФРІ з допомогою своїх заходів , спрямованих на активізацію та розвиток молодіжного руху, буде робити усе можливе, щоб люди стали трохи добрішими один до одного, а світ – змінювався на краще.

Наталя Кутняк

Новий рік минув, і почалися трудові будні. З новими силами та натхненням взялися за свої обов’язки члени молодіжної організації ФРІ. З Новим роком до ФРІ прийшли нові люди, що бажають долучитися до цієї організації.
Ось вони стоять невпевнено, незнаючи куди ступити, що промовити. Катерина Деменнікова представила їх колективу, а далі послідувала процедура реєстрації. ФРІшний вечір відкрило коло знайомств. Досвідченні учасники пліч-о-пліч з новими посідали в коло. Організатор вечора запропонувала досить цікаву форму знайомства. Усі учасники поділилися на два кола, одне з яких всередині іншого. Таким чином учасники, рухаючись проти годинникової стрілки, перезнайомилися з товаришами навпроти.
Така райдужна атмосфера довіри призвела до розкутості новачків, що відчули себе як в колі сім’ї.
Подальше спілкування мало вигляд теплої бесіди: всі учасники розповіли про себе, свої мрії, досягнення та захоплення. Це зблизило майбутніх ФРІшників з уже досвідченими членами. Люди відкривалися одне одному з усмішками на обличчях, щиро радіючи зі свого вибору (вступ до ФРІ).
Наступним кроком були ідеї ФРІшників щодо діяльності організації та її майбутнього. Ось тут і відкрилася вся широчінь талантів юнацтва Миколаївщини. Хтось пропонував підтримувати старі традиції, інші – їх видозмінювати, хтось пропонував започаткувати нові. Ідеї виливалися на папері у вигляді яблук на яблуні.
І от коли вже не було місця на яблуні, почалося представлення талантів ФРІшників. Ця частина вечора ще раз доводить, що ФРІшники – це непересічні, творчі, завзяті особистості, що встигають об’єднувати відмінне навчання, активну участь в ФРІ-лайф та самовдосконалення.
Присутні мали змогу спостерігати прекрасний танець у виконанні Дмитра та Ганни, вслухатися у різнобарв’я голосів Івана Кисси та Вікторії Чернової.
Після виступів талановитих ФРІшників на всіх чекала чайна церемонія.
Усі учасники легко розговорилися за чашечкою чаю та ласощами, ділилися враженнями від побаченого і почутого.
Фіналом прекрасної зустрічі став колаж «ФРІ та майбутнє». Всі учасники охоче взялися перегортати попередньо принесені журнали у пошуках втілення майбутнього організації; на повний хід запрацювали ножиці. Увесь цей процес супроводжувався веселими жартами та музикою. У результаті спільних зусиль колаж побачив світ.
Завершальними стали пам’ятні фото всіх учасників.
А можливо, все було інакше… Приходь та дізнайся, як воно – влитися в дружню атмосферу миколаївських ФРІшників.

Автор А.В.Войцевич

P.S. Висловлюємо подяку за комфортні умови та затишок приміщення “Центру Соціальних програм РУСАЛу в Україні”

Залишити відповідь