Літературне бомбардування

Share

29 січня за ініціативи Донецького осередку ВМГО «ФРІ» пройшло перше  «Літературне бомбардування»  буккросинг книжок улюблених письменників,  в  затишній кав’ярні «Изба-читальня» з неповторною атмосферою, створеною ідеальним поєднанням романтичної музики, приємного інтер’єру, духмяного аромату кави та відмінного обслуговування. «Cподобалась прочитана книга –  передай її іншому», з таким гаслом проходив цей захід.

Однак, ми мали значну технічну проблему – відсутність проектору, яку Юрій Пивоваренко легко вирішив позичивши нам свій, за що йому ВЕЛИКЕ СПАСИБІ !

Задля збереження автентичного формату Літературного бомбардування – на  вечір було запрошено наших харківських друзів: Юрка Сулиму, Олю Іванищеву та Сашка Кошкіна, які і були модераторами цього заходу.

За чашечкою кави та книжками зібралося багато зацікавлених людей і почалося бомбардування ).  

Харківські  фрішники презентували проекти «Літературне бомбардування» та «Paper Fridays». Все супроводжувалося  веселими та цікавими конкурсами.  У дружній компанії відбувся дійсно масовий буккросинг в якому взяло участь 16 бомбардувальників, значна частка яких презентували одразу ж кілька книжок. Всі були задоволені процесом, навіть ті хто не приніс книжки, мали змогу її отримати. Особливо привернув увагу конкурс з  написання віршів, в якому кожен показав свою майстерність і неповторність!

Після закінчення буккросингу, презентації проектів та великої кількості змагань ВСІ з присутніх на вечорі залишились в кав’ярні поспілкуватися на цікаві теми з ще цікавішими людьми.

Літературний вечір виявився вдалим і  всі залишились у захваті. Це був гарний  початок для проведення наступних бомбардувань!! Велике спасибі  харківським за допомогу та приємну компанію!

Залишити відповідь